bugün

Efendim şimdiden kolay gelsin , aramıza hoşgeldiniz . efendim bu cümlemi okumadan önce , işiniz çok zor olduğunu belirtmek isterim . Gel gelelim konumuza . Şimdi bir kıza aşık olursunuz ama öyle böyle değil sular seller gibi . Sonrada tanıştınız mı bir bakarsınız , kız şimarık , kendini beğenmiş olması yetmezmiş gibisi 100 kamyon erkek arkadaşının olmasıda cabasıdır . Öyle bir farklılık yaratmalısınız ki o kızın aklına girmek için ama o farklılığı benim gibi günlerce düşünüp bulamassınız ve aşk acısında kavrulmuş tavuğa dönersiniz . efendim cümlemize kolay gelsin diyelim .

Edit:Özür dilerim . Şimarık değil , şımarık olucaktı pardon .
ilerleyen dönem içerisinde aşık olunan kızın davranışları ile gururun büyük ölçüde kaybolacağı aşk çeşitidir. gururunu koruyabilenlere lafım yok.
Parası ile satın alınabileceğinin göstergesidir bu. Çünkü şımarık kızlar genellikle paraya önem verirler.
Dostum öncelikle tanışmadığın birine aşık olmazsın öyle sanarsin. Hoşlanmak dersek ona gerçekten koyar adama ama en kötüsude arkadaş olayı farklılık yaratman zor olabilir.
inşallah kimsenin başına gelmez dediğim olaydır. Hayatta bug da kalmış gibi olursunuz.
Boku yediğinizin resmidir. Karşılayamadığınız istekler ve sonunda kullanılmış olmanızla kalırsınız. Denedim beyler, aman uzak durun.
Sürekli yediğim bok. Sokakta dayılar vardı hatırla böyle karpuzun en kesmecesini seçerdi. Hah işte bende kaşarın en etkisini seviyorum. Hep bana denk geliyo galiba.
Bir insanın güzelliğine aşık olunmaz, güzellik sevilir, ruha aşık olunur. Sen o tavırları sergileyen birine aşıksan sorunu kendinde ara kardeşim denilmelidir.
Hadi ama açık olalım.

Hiç Biriniz net, ne istediğini bilen, aklı başında kendi ayakları üstünde duran kadınla beraber olmayı da göze alamıyorsunuz.
Başta herşey çok ilgi çekici gelse de ilişkinin ortalarında "olum napıcam ben bununla evlenince sözümü dinlemez" endişesi Taşıdığınız için yine dişinizi geçirebileceğiniz biriyle evletmeyi tercih ediyorsunuz.

Açık ara farkla yine o dünyadan bi haber şımarık kız kazanıyor.
Olsun.
bir erkeğin kendine yapabileceği en büyük kötülüklerden biridir.