bugün

devlet bahçeli'nin ocaktan kayıt silme cümlesi.

auuuu...

- isminiz nedir sizin ?
- kem küm özür dilerim.
- şu andan itibaren ocak dışısın.
devlet bahçeli'nin kendisini karşılayan ülkücülerden birinin aniden ulumaya başlaması sonucu genç adamı yanına çağırarak bir güzel paylaması ve ülkü ocaklarından kovması ile sonuçlanan emir cümlesi.

- şu andan itibaren ocak dışısın, oldu mu?
- emredersiniz başkanım.
ülkücü sözlükte fazla taşkınlık yapanların karşı karşıya kaldığı çaylak olma cümlesidir. *
devlet bahçeli'nin yaptığı doğru bir harekettir. ideolojisi olan bir partinin üyesi siyasi düşüncelerini konuşarak ifade etmek yerine "auuuu" diye uluyorsa siyasetin konuşarak yapıldığını öğrenmesi gerekir.
(bkz: boş ol boş ol boş ol)
eski hrstiyan din adamlarınında(papaz) yaptığı gibi aforoz edilme niteliğinde bir durumdur.
(bkz: çaşıt olduğu için atılmıştır)
hangi organımla güleceğimi şaşırdığım devlet bahçeli söylemidir.
(bkz: sen de artık herkes gibisin)
uluyan bir adam başka şeylerin de dışında olmalıdır.

o ne lan öyle! auuuuu!?
ben bunu ta ki düne kadar bir geyik söylemi sanıyordum. fakat harbiden olan bir olay bu videosunu gördüm sesini duydum. çok enteresan lan.
(bkz: ccc çok üşürüm reiz ccc) *
ocak terk abinin donuna sıçmış gibi bakışlara sahip olmasına neden olan olaydır.
şubat ayının ilk dakıkalarına girince eşe dosta sarf edılecek cümledir.
o ocağın sadece adıyla temsil edebildiği gerçek türklük ocağına odun olmaya layık olmayan adamın, kendi ıslak odun haline bakmadan, yanmayan, ısıtmayan, ülkü aşılamayan çakma ocağından adam kovması.
bahçeli, seni türklük ülküsünün gerçek ocağına bir kilometre yaklaştırdık mı ki kendini ocak başı adledersin.
sen, kebap kokan ocak başı ile türkün binlerce yıllık sönmeyen ateşine sahip ocağı karıştırdın sanırım.
+bozkurtların yuvası uuu
-sen şu andan itibaren ocak dışısın oldu mu
+tamam
-böyle devam et

http://inciswf.com/1285353488.swf
--spoiler--
- şu andan itibaren ocak dışısın ismail, git yemeğini hangi delikte yiyceksen ye, bir daha da gelme bu..tamam vurmayın, sustum.
--spoiler--
çok güzel bir eylemdir. siyaseti beyinle yapmak gerektiğini bağırıp çağırmayla yapılamayacağını göstermiştir.
ayrıca bir inci sözlük mottosu. genelde liselilik yapanlara, kötü link verenlere karşı kullanılır.
Şaka gibi gerçek olay. Bir insan neden ulur arkadaş? Kimlik bunalımı denen şey bu olsa gerek. insanlık öldü, yaşasın hayvanlık denilesi durum.
kazana düşenler için söylenebilir.
(bkz: en zayıf halka)
ülkü ocağında "ya hep ona yükleniyosunuz tayyip de iyi adam ama yaa." demenin sonucudur.
daha da kötü durumla kurultaydan katli vacip kararı çıka bilir. bir tinerci tarafından hunharca öldürülebilirsiniz.
acun medyanın yeni projesi, o reis türkiye'nin eleme cümlesi..
(bkz: şu andan itibaren ocakbaşısın)*