bugün

muhakak herkes düşünmüştür bu anlatacağım şeyi.

okulda rehine krizi yaşanacak ve ben birden parlayıp o rehineleri kurtarıp, tetikçileride dövüp kahraman ilan edileceğim ve kızlar bana hasta olacak.

Düşündüğüm en saçma ve en gereksiz olay bu.
Aleyna tilki dünya starı.
Şimdiki aklımla 20 sene önceye dönmek gibi salakça düşüncelerdir.

(bkz: şimdiki aklım olsa)
düşünce gücüyle eşyaları hareket ettirebilmek.
hatta bu yeteneğimi keşfediyorum, yakın arkadaşlarımdan birine gösteriyorum. benden korkup kaçıyor falan. off diyorum süper kahraman olmak ne zor..

gibi düşünceler..
Tavuk mu yumurtadan yoksa yumurta mı tavuk sorusu üzerinde düşündüm bir dönem. ilerde filozof felan olursam Vikipedi'deki hayatı kısmına eklene!
Güneşli güzel günlerin geleceğine dair düşüncelerim.
güneşi su ile söndürüyordum.
bin derece bıçakla bir şeyler kesme videosu çeken yarım akıllıların akıllarına bu fikrin nereden geldiği.
sevdiğimi düşünüyordum.
bir ara dünyada özel olduğumu düşünmüştüm, şimdi utanıyorum.
hani bu insaatlar yapılırken kule vincler oluyor ya . ben onlarin bi ucunda bulunan denge saglamak icin olan büyük beton gibi parçasını mıknatıs sanıyordum. bi malzeme tasinacaginda mıktanısı calistiriyorlar ve demirler oraya yapışıyor sonra dönerek nereye birakilacaksa mıktanısı durdurup tepeden oraya atıyorlar zannediyordum.

çocukluk işte, bir de ''tepeden düşen demirler nasıl oluyorda eğilip büzülmuyor'' diyordum.

hee bide arabayla yanından geçerken insallah simdi calistirmazlar arabayida cekerse ne yapariz diyordum.
Evren sonsuz. Peki ya evrende sonsuza dek bi yöne ilerlesek ne olur acep ??