bugün

sonunda adalet yerini bulmuştur. evet.
dogru olmasi durumunda bircok insani cok mutlu edecek haberdir. dogru mu lan?
Türkiye kupası maçları da buna dahildir.
çok çok güzel haberdir hele ntv spor la liga yı da kaptırdıktan sonra elimizde şl kalmıştır.
süper lig yok ingiltere yok italya yok ispanya yok nba yok euroleague yok f1 yok wimbledon bile yok sen ne biçim spor kanalısın amk. ben de diyorum bu adamlar neden kırkpınarı gösteriyo. *
güzel haber, d-smart ile 3 maç için para sokma devri de bitmiş olacak böylece.

http://www.aksam.com.tr/s...igi-sifresiz/haber-227590
"kesin mi olum, bak yalan söyleme sıçarım çarkına" tepkisi alan haber.

amk her maçı paralı izlemeye alışmışız, bu haberin doğru olduğuna bile inanamıyoruz.

(bkz: doğru mu samet)
birkaç gün önce tahmin etmiş olduğum ve gerçekleşmesine sevindiğim olay.

(#20542202)
d smart sahibinin kufur yemesini engelleyecek olay. helal olsun rtuk 40 yilda bir iyi is yaptin. amk d smart her sene verilen sampiyonlar ligi maclarini bu sene sadece carsambayi verip uyuz etmisti bizi.
bana uzun zaman sonra entry girdiren olaydır. kışın ortasında d smart veya olmadı azeri kanal aramaktan kurtarmıştır. kutlu olsundur.
d smart'ın iflasıyla sonuçlanacak karardır.

iflas etmese de iflas etmişten beter olur. inşallah.
(bkz: insanları mutsuz eden orospu çocuğu firma)

biz demi$tik..
Şifreli olduğu için gelir elde edememişlerdir. Bu tek çıkar yoldu zaten
gerçekleşirse şu sıralar duyduğum en iyi haber niteliğini taşıyan haber. artık maçlar için ayırdığımız parayla yiyip içebileceğiz. yani o para her türlü gidecek; ama piyasa kazanacak. ehehe. şöyle ne zamandır keyif yapmıyorduk evde.
sonunda doğru yolu buldular, birde ilk turlarda elenmese şu anadoludan uefa'ya giden tayfa tadından yenmez.
tv müdürlerinin akıl edemediği şey. çok yerinde
müthiş olaydır. rtük'ün verdiği sayılı doğru ve mantıklı kararlardan birisidir.
sadece yarı final ve final maçlarında geçerlidir.

http://www.rtuk.org.tr/sa...51-45b5-bea0-5e347b59270b

zaten böyle bir şey olmasa şaşardık, ilk defa hayırlı bir iş yapacaklar diye bekledik. kimileri için tek eğlence futbol şu ülkede. almıyorum lan dsmart da lig tv de.
açıkçası içimizde patlamıştır.
yalan olmuştur. hayaller suya düşmüştür. fakat bu açıklamanın kanuni bir dayanağı olmasa bile, d-smart ile olan sözleşme süresi bittiğinde belki de sözleşme yenilenmeyecek ve tıpkı eskisi gibi star tv'de yayınlanmaya başlayacaktır. 2014 sonunda lig tv'nin de sözleşmesi bitecek. lan yoksa?!

(bkz: hadi hayırlısı)
Zaten ceplerini milyon dolarlarla dolduran ve de toplumun çok küçük bir kısmını oluşturan kimi formalı kimi de takım elbiseli insanların daha da zenginleşmesi yönündeki şaşırtıcı olmayan bir gelişmedir.
güncel Önemli Başlıklar