bugün

(bkz: tuttun mu ele gelecek)

edit: başlığın üstüne kalması.
tanım: ilgi alanını G=m.g yasasına göre düzenleyen erkektir.
(bkz: BOŞTA zayıf kız olmaması)
yılın 9 ayı kış olan kutup bölgelerinde yaşayan erkeğin enerji tasarrufu amaçlı ısınma araci olarak şişman kadın sevmesi, tercih etmesi olayıdır. tamamen termodinamik yasalarla açıklanabilir bir durumdur.
annesi de şişman olan erkektir.**
muhtemelen kendisi de şişman olan erkektir.
kız dediğin etli butlu olacak diyerek sıfır bedene savaş açan kızları destekleyen erkektir, böylesi de bulunmalıdır herkes manken değildir, hele de türkiye deki bu kadınların basen problemleri oldukça böyle erkeklere duyulan ihtiyaç artacaktır.
(bkz: yemeğin salçalısı kadının kalçalısı)
sisman kiz seven erkek yoktur, zayif kiz bulamayan erkek vardir. hic kimse sevmez sisman kizlari kendimizi kandirmayalim. sisman kizlari elde etmek daha kolay oldugundan "abi aslinda ben sisman kizlari daha cok seviyorum" diyen erkekler sadece kendilerini ve de arkadaslarini kandirmaktadirlar. jessica alba'yi koyarim onune bakalim hala sisman kiz seviyorum diyecek misin?
kimilerinin şişman diyemediği için balık etli olarak nitelendirdikleri kızları seven ve ruhu güzel olsun yeter sözüyle kendisini teselli eden erkek tipidir. takdir edilesi bir insanlık halidir.
omzunu başını dayayınca çökmeyen kız arayan erkekle aynı tür arayış içinde olan erkeklerdir.
her satıcının bir alıcısı vardır.
zayıf kız=ot.
şişman kız=?.
zayıfken sevip daha sonradan şişman olan kız versiyonu da vardır.*
var böyle erkek. gördüm yani bu tip erkekten. gayette yakışıklı, her kızın erkeği olabilecek donanıma sahip * bir erkek olmasına rağmen şişman kızlardan hoşlanıyor. balık etli felan değil bildiğin şişman. zevkler ve renkler demeyin bana, hala kızgınım.*
40kilo karı mı olur lan diyen erkektir. en asil duyguların insanıdır.
kız arkadaşnı rocketgirl'üm diye seven erkek modeli.
amerikan obezlerinin son umududur. aslında düşününce, ne amerikan'ı lan, tüm obezlerin son umududur. zira zaman ve mode zayıflığın propagandasını yapmaktadır.
kalçalı kadından pençeli oğlan doğar lafını benimsemiş erkeklerdir..mütemadiyen takdir ederim.
sevdiğime benden başkası bakmasın diye düşünen kıskanç erkektir.
fat girl filmindeki kıza acıyan erkektir.
(bkz: bıngıl bıngıl)
(bkz: balık etli seven türk erkekleri)bu kategoriye girer.
(bkz: fat fetish)
kemiğe çarpmasından hoşnut olmayan erkektir.
kiz dediğin ele avuca gelecek etli butlu olacak diyen erkekdir.