bugün

terleyince küflenmiş peynir gibi kokmalarından kaynaklanır.
orospu diye nitelendirilen insanların kilo ile bağlantısı yoktur. o şahsiyetler zayıf da olsa kilolu da olsa her yerde kendini belli eder. sevgilileriniz kilolu seviyormuş başka açıklaması yok. siz de şişmanları kınamayın kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz allah muhafaza. ya da siz de bir 90 kilo olmaya bakın. tekmeyi basamıyorsanız.
"lisedeki erkek arkadaşım beni 106 kiloluk bir çok afedersiniz kaltak ile aldatmıştı" travmanın sebebinin belirlenmesi çözüm için önemlidir.
(bkz: Nefret söylemi)
(bkz: insanları küçük düşürmeyi kendine vazife edinmek)

kınıyorum.
"lisedeki erkek arkadaşım beni 106 kiloluk bir çok afedersiniz kaltak ile aldatmıştı" nasıl bir dünya, nasıl bir hayat tarzı, nasıl bir ahlaksızlık ulan bu. tamam evlenmeyi düşünmeyebilirsin(aynı evde yaşayıp evlenmemek nasıl bir mantık ürünüyse artık) ama önüne gelen her yavşakla sevgili olursan olacağı budur.
Yürekten yaralanmış bir kadın söylemidir. Belki de kendisini yetersiz ve eksik hissetmektedir Her biri olabilir. Gitmeyiniz kızcağızın üzerine. Hem her şeye rağmen yine feminizmle ilişkilendirmiş ve yine sağlık açısından kadınları düşündüğünü kanıtlamıştır. işte gerçek feminizm budur.
şişman kadından kasıt 100 kg nin üstü ise ona lafım yok.
ama 100 ün altında olanlar çok tatlı olurlar. hele de orta yaş ise, doğumdan sonra genişleyen kalçalar ve çocuk emzirmenin verdiği memelerdeki hafif sarmalar kadını daha çekici yapar.
eski çağlardaki kadın figürlerine kibele heykelciklerine baktığınızda etli butlu kadınlar tasvir edilir. hatta şişman kadın heykeli şaşılacak derecede çoktur.
2000 den sonra moda oldu sıfır beden ve zayıflık.
kadın dediğin elini attın mı elini dolduracak.
""lisedeki erkek arkadaşım beni 106 kiloluk bir çok afedersiniz kaltak ile aldatmıştı""

Pipililerden tiksinmemişin ama.

Nefes alsın yeter deyip fırlatmışlar bir köşeye seni.

Değişmez bunlar canım, sıkma canını,
kilolu insanlara karşı sarf edilen, çok yanlış cümledir.

görsel