bugün

Gözlerden kaçmayan gerçek. Bu şişkolar ile aynı ortamda bulunmak adamı sıkar. Evet.
Acilen 40 ar kilo vermemiz lazım, başla lito koşmaya geliyorum.. *
muhtemelen ortamda en az 1 adet kapının olduğundan emin olduğum mevzudur. kullanırsın o kapıyı olur biter.

bunlar nasıl egolardır bunlar nasıl kibirlerdir ya rabbim..
görsel
Kime göre, neye göre rahatsız edici olsunlar sorusunu akıllara getirendir.
Yığınla olumsuzluktan, çevre kirliliğinden, kesilen ağaçlardan, yok edilen doğadan, kirlenen denizlerden rahatsız olmayıp, şişman insanlardan rahatsız olmak sahiden çok gülünç!
Delirmişsiniz siz!
Ne gibi bir rahatsızlık olduğu söylenilmeyen uydurma bir tespittir.

Eğer ki öyle bir durum varsa 1.65 boyum ve takriben 117 kg'ımla benim sülalem rahattır.

Şişmanlar düşünsün*
Çok aptalca bir tespit insanları şişman yada zayıf olarak sınıflandırıp başlık açmak hangi zihniyetin fikri merak ettim sen de onlardan rahatsız olursan onlar da senin fazlaca olan aptalligindan rahatsız olurlar ahmak.
dolmuşta 2 koltuk kaplayan teyzeler için kullanabilecek söz.bir de kendine bakmadan suçlu sizmişsiniz gibi davranır bu tipitipler .
aslında kendileri rahatsız oluyor ve çevresindeki insanlara bunu yansıtıyorlar.
Ötekilestirmeyelim ama yine de tayt ve mini etek giymeseler daha iyi olur sanki.
bunu düşünen kişi herkesten daha da rahatsız edicidir.
Rahatsız olmak değil de kilo vermeye başlayan biri olarak, hayatımda meydana gelen değişiklikleri benim gibi yaşayamayanları görmek beni rahatsız ediyor.

Hayatımda ilk defa düşük bedende bir pantolon satın aldım lan ben.
XXL Giyen ben L tshirt giyer oldum.
M beden eşofman altı giymeyi hayal bile etmemiştim ollum.
Ki hedefime ulaştığımda ne kadar ponçik biri olacam kim bilir. *
Böyle bir düşünce içinde olan insan seni de dislarlar umarım, sismanla evlenesin emi..
Gayet samimi olduklarına inandığım insanlardir. Zayıf bir insan olmama rağmen en yakın ve en samimi insanlar hem şişmanlar olmuştur.
O değil de Özgüvenleri takdire şayandır.
(bkz: 120 kilo kızın tayt giymesi)
yoktur. değildir. olmazdır. şişman değilim gerçekten ama rahatsızlık kiloyla değil karakterle alakalıdır. kokuyormuş. banyo yapmayan zayıf da kokar. metabolizmayla alakalı olarak herkes koku salar. karakteri düzgün olanlar bu koku için çözümler üretir. otobüste 2 kişilik yer kaplarmış peh. ben öyle zayıflar gördüm adam bacaklarını timsah ağzı gibi açıp sana yaşam alanı bırakmıyor usta.

(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de) bu karakter meselesidir!
olm şişman veya kilolu diyelim bi kız arkadaşı 40 yıldır arıyorum be.
senin zihniyetin kadar rahatsız etmez ama şöyle de bir gerçek var ki saçımı başımı yoluyorum ağzınızı kapatarak yavaş yavaş alın şu nefesi... oksijen yenilmez, tükenmez!
şişko kızlardan hoşlanıyorum bbw hastasıyım.
rahatsız edici olmak değilde genellemelerin hepside yanlış değil hani. hangi şişmana baksam genelde bunlar bencil, düşüncesiz hatta dengesiz oluyorlar. aynı şekilde sinsilikte genelde zayıf ve kısa boylu,zor beğenen( kısa boylu ve ergenliğinde bu vasıflara sahip biri olarak söylüyorum bunu) insanlarda bulunan bir özellik hepsinde değil ama çoğunda durum böyle. yani bir insanın şirazesi biraz kaymışssa fiziksel olarak. evet karakterindede bozukluk oluyor genelde bunu söyleyebilirim.
Benim tanıdığım tüm şişmanlar çok sevimliydi oysa.
(yazar burada kendini övüyor)
güncel Önemli Başlıklar