bugün

o kadar şirini leyleklerin getirmeyeceğini düşündüğümüzde ortaya çıkan gerçek.yapma şirine..
inanmak istemediğimizdir.

eğer böyle bir ihtimal varsa, çocukluğumuzu hayaliyle geçirdiğimiz şirinlerin hepsi orospu çocuğudur.

(bkz: yaşamak istemiyorum)
şirin babanın şirineden büyük olması sorunu vardır.
(bkz: peki ya şirin baba)

düdüt: saniye farkı
orospu olması durumunda hep güçlü şirin e vermesi durumudur.
yanlis bir önermedir.şirine eğer orospu olsaydi onlarca şirin onu elde etmek için uğraşmazdı.Sonuçta ''orospu'' dediğimiz kavram para karşılığı aşksız tek vücutluk hâlidir ki şirine son derece duygusal bir şirindir.
Bir diğer antitez ise şirineyi yaratan garginin kendisi olmasıdır.Bir bölümde garginin zamanın bütün imkanlarını kullanarak şirineyi yaratıp onu ormana salmasıyla başlar ve olaylar gelişir. şirine ilk başta belirlenen amaca uygun hareket eder daha sonra dayanamayıp dönemin en kral ortamına ayak uydurup doğru yolu seçer.
Varan 3 yine yanılmıyorsam bir bölümde zorro gibi bi şirin köye gelir ve daha önce hiç bir şirine yüz vermeyen şirinemiz bu delikanlıya aşık olur.
Kısacası şirineye orospu diyenler karşısında hepimiz tek vücüt olmalıyız.''hepimiz şirineyiz''.yapmayın.etmeyin.
doğru bir önermedir.
http://img151.imageshack.us/img151/594/adszyg5.jpg
küçükken o kadar masum gelen yaratıkların büyüdüğümüzde cinselliğin hayatımıza girdiğinin en açık göstergesidir şirinenin orospu olup olmadığına karar vermeye çalışmak. * *
iyi bir çocuk olursan çığlıklarını duyabilirsin.**
kocası şirin baba, tüm köy de onların çocuğu olabilir. iftira günahtır.
şirine ye atılı iftiradır. (bkz: 1700 bölüm izledik bir tekinde sevişmedi).
şirin baba ile cinsel münasebette bulunmuşlarsa eğer, (bkz: babanın öz kızına tecavüz etmesi)nden farkı yoktur. * *
(bkz: sen beni guldurdun allah da beni guldursun)
sahi niye sadece bir bayan vardı. gerçi bu sonra ikiye çıktı ama yeterli değildi.
alanların razı verenin razı olduğunu barındıran gerçektir.
(bkz: uludağsözlük yazarlarının abaza oldukları gerçeği) yanında sözü bile edilmeyecek gerçektir. bırakın lan çocukluğumuzun güzel şeylerini, bari onlara seks objesi olarak bakmayın. şirine orospu, red kit eşcinsel, kızılmaske ile batman sevişiyorlarmış. esprili başlık açayım da ilgi çekeyim diyorsanız bu tür başlıklar bir sike yaramaz haberiniz olsun. ne pis adamlarmışsınız siz.
zührevi hastalık kapabilecek şirindir. eğer öyle olursa adı: aidsli şirin olacaktır.
şirinler para kullanmadığına göre gerçek değil yalandır. zira orospu para karşılığı yatana denir.
en sevdiği pozisyonun doggy style olduğunu elimize geçen sağlam kaynaklardan öğrenmiş bulunmaktayım.*
şirin olimpiyatlarıdan mütevvellit doğrudur.
özgür şirineye yaplan karalamadır. ne yazık ki toplumumuzda ulaşamadıkları kızlara'da bu gibi karalamalar yapılıyor.
mendilci şirinin eksik olduğu gerçeğini ortaya çıkaran gerçektir. *
dayanamadım, yazmam lazım..

(bkz: sirin k)
(bkz: hatasiz sirin olmaz)
koca köyde bi şirine varsa, tüm şirinleride şirine doğuruyor. fazla ileri düşününce bu köy biraz karışık.

(bkz: tüm şirinlerin de orospuçocuğu olması)
güncel Önemli Başlıklar