bugün

--spoiler--
hep düşünürüm, allah baba neye göre peygamber seçti kendisini. niye yani ya? bi açıklama getiremiyorum. niye ben değilde o? hani kızmasın allah baba gözüm yok yerinde zaten biliyor içimi de cidden çok merak ediyorum. mesela bi ebu bekir olsun, bu isimler de hakediyordu bence peygamber olmayı. niye muhammed yani?
--spoiler--
bu sözleri sarfeden insanlardır efenim.
yaw böyle düşünenlere şunu demek istiyorum ki sen peygamber olmayı hayal etme be dostum, senin ardından koyun bile gitmez, akıl fakirinin mantığına bakar mısın, niye ebu bekir değil de muhammed diye soruyor? ebu bekir , muhammedin peygamberliğini kabul ediyorsa sende ebu bekiri çok seviyorsan ona güveniyorsan peygamberliği muhammedin hakettiğini kabul edersin değil mi? yani tamam inanmıyorsan inanmıyorum de, anlarım ama milletin aklını karıtırmak istiyorsan birazcık akıllı ol lütfen. şeytanların bu kadar salak olduğunu bilmezdim doğrusu. şeytan seni görünce eminim ümitsizliğe düşmüştür, ben bu salaklarla insanları nasıl kandırırım diye.

bunlar öyle salakça şeyler söylerler ki akılları sıra milleti dinden imandan soğutacaklar ya, yok o bişey değil de, şeytan şu an utancından ağlıyordur, ben bu salaklarla ne yapacam diye. şeytan bu kadar mı geri zekalı yoksa şeytanın gönüllü askerliğini yapanlar çok aptal da şeytan da mı birşey yapamıyor. şeytanın akıllı olduğundan şüphem yok da eldeki malzeme ucuz olunca o da bir şey yapamıyor heralde. neyse şeytan akıllı ol da, şu aptalları geri hizmete filan al. psikolojik harp mi yürütülür böyle salaklarla allah aşkına. * asimetrik psikolojik harp yürüteceksen daha akıllı elemanlara ihtiyacın var sayın şeytan. *
ev telefonundan arayıp, evde misin diyenler.
çantasının içinde 'çalan' telefonunu bulmaya çalışırken, evde bıraktım galiba diyenler.