bugün

Bence çok uygun bi fiyata giyinmiş. Aynı yarışmacıları 3.kez izleyip para kazandıran gerizekalılar sayesinde 59.000 liralık da ceket giyebilir.
Survivor izlerken zorunuza gitmiyor ama dedik size, silin şu kanalı.
şeyma subaşından daha pahalıdır.
Bir golddigger ceketi. Hanımefendi ironi yapmış gençler.
paramla nasıl rezil olurum örneği. bal reklamı olsaymış hiç yoktan. allahtan da korkusu yok.
Ya bi de bugun gördüm onedio'da cıkmis vay amk bu onedio da iyice sikimsonik bi sey oldu.
hayatında 5900 değil 500 tl'yi bir arada görmemiş kimselere dert olan cekettir. bir deri cekete 1600 dolar bayılıyorum ben ve açıkçası zenginin çenesi cidden sadece züğürdün çenesini yoruyor.
Allahını seven üstüme toprak atsın.
eee acunun imkanı var kullanıyorum diye açıkca belirten rahatlıkta bir kadın. koca parası yemek tabirinin bir numaralı canlı örneği.
Bunları kim zengin ediyor peki???
Züğürtlere dert olan ceket. Yabancı formatları türkiyeye Çakmaktan başka bir özelliği olmayan Acun, sizin sayenizde parayla oynasın, amı sayesinde acunu kafeslemekten başka bir özelliğe sahip olmayan Şeyma, bilmemkaç liralık ceket giysin, siz de zırlayın. Sizin yüzünüzden. Boş konuşuyorsunuz. Bunlara prim yaptıran sizlersiniz.
Hayır niye şaşırdınız ki bu kadar geçende de 21 bin liralık elbise giymişti dediğim başlıktır.
Sonra acun Ilıcalı survivor’da sürekli reklam yapıyor diyorsunuz adam Şeyma subaşı’ya bakıyor normal yani.
sabah akşam eşşek gibi sörvayvır, yetenek sensin, o ses türkiye izleyin.

sonra ceket, özel uçak diye ağlayın. allah'ın sefilleri. size ne...

yakışır...
45 liraya merter de daha güzelleri mevcut.
hem de orda fear of bağlarbaşı yazıyor.
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.
allahtan da kuldan da korkanlanların da giymekten korkacakları ceket.

yalnız rakamın solıunda yanında bir sıfır daha olsa şaşırmazdık.

bunun kocasının milyonlarca lirayı kaldırmasına
yol veren büyük ve küçük başlar oldukca şeyma daha çok ceketler giyer.
senin gibi züğürtlerin de cenesi yorulur.
allah korkusu olsa vermez.
sikimsonik ceket.

Allah korkusu olan bir cekete 5900 tl mi verir lan?