bugün

yediği farklara kılıf arayacağından hakeme yüklenmelerinden oluşacak demeçlerdir.
belki çok acıyan maçlardan sonra fotoğraflar, gazete küpürleri falan da getirebilir basın toplantısına.
uşağum siz oraya çok ah alarak gittiniz. orası bilmediğin diyarlar. minik kuşu avlarlar. ağlatırlar adamı.
hakem, hakem, hakem...
hakem bizi cikti.
tecrübesizlik yaklaşımı en kuvvetle muhtemel olandır.
(bkz: bari 7 yi atmasaydınız)
güzel maç oldu. futboldan memnunum. yenildik.
1-hakkımız yeniyor.
2-hakkımız yeniyor.
3-hakkımız yeniyor.
Bir fenerbahçeli olarak, şenol güneş'in şike krizindeki saçmalıklarda asla yönünü ve demeçlerini değiştirmemesiyle, 2002 yılında milli takımımızla gerçekleştirdiği başarıyı da göz önüne alırsak, hakemlerle ilgili olacağını sanmıyorum. Onun yerine Sadri Şener şampiyonlar ligi'nde fenerbahçe'nin şike yaptığını falan söyler. sonra asbaşkanı hepimiz sevinç içindeyiz trabzon sokakları bayram yeri gibi lay lay lay lay lay lay lay falan derken başkalarının üzüntüsüyle biz sevinmeyiz falan diye ajitasyon yapar.
sizinde gördüğünüz gibi çok net olan 3 penaltımız verilmedi ve ayrıca yediğimiz 3 golde ofsayttı.
fb taraftarının, şenol güneş gibi türk futbolunun gelmiş geçmiş en adam gibi adamlarından birine bile laf sommaya çalışacak kadar kendini kaybettiğini bize gösteren durum.
tabi çok konuşmak istemiyorum ama şartlar malum biz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ama olmadı yani eleştirmek istemiyorum fakat ir yerden sonra bizim de hakkımızın açıkça yendiğinin herkes tarafından özellikle de taraftarımızca görülüp anlaşılmasını ve taraftarın gerekli tezahürratı yapmasını istiyorum.
what's can I do ? Sometimes. Aslanlarım ellerinden geleni yaptı ama olmadı.
trabzonspor ile 2011-2012 sezonunda verdiği demeçlerdir.