bugün

haklı sebeplere dayalı gayet mantıklı istektir. evet.
(bkz: artını verdim güzel kardeşim)
haklı beyandır.
Her kürt üstüne alınmasın
Cahil cühela olandan bahsediliyor efendim
Ankarada oturan biri olarak burada sincan kürdü vardır. O nedir amk.
(bkz: itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı)

ahahaha.
bu ülkede türkden cok kürt var . bence dua et'te biz sizi istememezlik yapmayalım .
Bu konuda antalya serik pilot bölgedir. Şehrin girişinde yazar bir de yakaladıklarını dövüyorlar bu nedenle orada hemen hemen hiç bulunmaz.
Burda Türk Kürt mahallesi ayrıdır.
Kürt dedigim insanlar da akp zihniyetindeki kürt insanlar.
Kürt biri Türk mahallesinde bir olaya karışırsa dayak yer. Onun dışında genelde pek sorun çıkmaz.
Şehirde hiç hdp gibi kürt yanlısı bir partinin mitingi yapılmamıştır.
Neredeyse her evde silah bulunur. Ayrıca evet dindar bi yer. Şimdi siz yobaz diyosunuz ya bu şehre, bu şehir herkesin haddini bildiği şehirdir. insanların eylemlerde ölmediği kimsenin kimseye bulaşmadığı şehirdir. Kimse soyunu inkar etmesin, edilsin de istemiyoruz zaten. Ama sen Türkiyedesin. Senin yıllardır kürdüm demen, son 30 yıla kadar halkı etkilemediyse, savaş çıkmadıysa bil ki ben kürdüm demiyor çok daha başka şeyler söylüyosundur.
Bugün resmi makamlara müracaat ederek yaşadığım yerde zaten az sayıda olan kürtün de şehri terk etmelerini isteyeceğim.
(bkz: dünyada kürt istemiyorum)
Asla ve asla milliyetçilik yapan bir insan değilim fakat bana milliyetçilik yaptırmayın ve insanlıktan çıkarmayın ! Herkes insandır ve insanlar savaşmadan barış içinde yaşamayı ister. bu savaşı Kürtler başlatmadı. Her zaman için tanıdığım ve yanımda bulunan kürt kökenli dost, arkadaş, ahbab vs barış taraftarı insanlardır. En büyük terörist devletin başında ki insandır ! bütün akan bu kanlar onun eseridir. kimse istemez ölmeyi ! Elbet bir gün devran dönecek ama iş işten geçti. nice canlar yitirildi. binlerce insanı kimse geri getirmeyecek !
Bende istemiyorum ironiye bak amk.