bugün

insan evladıdır, fakat ağlamak çözüm değil.
insandır. gözyaşları anadilidir tüm dillerde; ölümün, hüznün, ayrılığın.
yakında tayyip amcası tarafından memuriyetten atılacak olan spikerdir.
izlerken yutkunup tutmaya çalıştım kendimi ancak olmadı iş enasında bir kez daha ağlattı beni. altında başka anlamlar aramayın o gözler gerçekten ağladı.
Askerimizin namussuzları enselerken şehit düştüklerini ve şehit analarının ne kadar acı çektiğini çok iyi anlıyordur. Haklı olarak üzülmüştür.
75 milyona tercüman olmuş spikerdir.
onun yerinde olupta ağlamayacak olanın kuvvetli ihtimal kalbini aldırmış olması gerekir. ekranları başında milyonlarca annenin onu izleyip dinlediğini bilerek o isimleri okumak kolay mı? hangi annenin canı yanacak, hangi ocağa ateş düşecek, zor iş zor. o haberi vermek öyle kolay değil.
bir tarafta gözünü kırpmadan masumları öldüren köpekler, diğer tarafta isimleri okurken bile göz yaşı döken vicdan kahramanları. insanın yaradılış itibariyle hayvandan daha aşağı veya meleklerden daha üstün olma konusundaki yönelişini gösteren bir örnek...
samimidir. türktür. zira şov yapmak istese pkk itlerinin ölülerini söylerken ağlardı. bu devirde bu prim yapıyor nede olsa. hayal olanları gerçekleştirenler sayesinde.

(bkz: bülent arınç)
kazandığın para helal olsun dedirtir. Sanmıyorum yapmacıktan ağladığını.
kadının hasıdır ve evlenilecek kadındır.