bugün

kılıçtaroğlu'nun eşi olmadığına göre garipsenmeyecek olaydır.
sebebi merak edilen tutumdur.

eşini şehit eden bombalar guguk kuşunun iktidarı sırasında mı depolanmış kentlerimize? teröristlere kentlerimizi teslim eden guguk kuşu muydu?

tabi isteyen istediği gibi düşünebilir. biz alçak yandaşlara benzemeyiz. şehit yakınları işimize gelmeyen tutumlar aldılar veya laflar söylediler diye onları kıracak tek bir kelime etmeyiz.

(bkz: şehit babasını dava eden başbakan)
Sayin Kılıçdaroğlu;
Gittiğin yol yol değil. Adam olana bu bir kere söylenir ama sen anlamamakta ısrar ediyorsun.
insanların uğruna canını verdiği bu vatana silah doğrultan, masum canların ırk ayrımı yapmadan ölümüne sebep olan, tek hedefi ülkeyi bölmek, yıkmak olan teröristlerle arana açık bir şekilde mesafe koyarsan vatandaş seni bağrına basar.
Bu konu kelime oyunu yaparak işi idare etmek için fazla hassas.
sanki adam iktidarda ülke olarak resmen kafayı yemişiz dedirten durumlardan biridir. bu ülkede şehitlerin sorumlusu muhalefet değil iktidarın bizzat kendisidir.
Aynen ya. Yahu o anda bunu nasıl dusunebiliyorsun. O acıyla yüreğin nasıl bunu fark edip bu hareketi gerceklestirebiliyor. Vallahi pes. Bu kadar neyin düşmanlığı neyin kini bu. Senin canın gitmiş sen napiyorsun orada.
yatacak yerin yok kılıçdaroğlu. atatürkün chp sini ne hale getirdin. sokağa çıkamayacaksın gün gelecek.
Şehit eşine laf eden hainler yarbayi linç etmeye çalışan hainlerden farkınız yok lan adam hdp barajı geçti diye plav dağıti 3 tane vatan haine aydın diye sahip çıktı napacakti şehit eşi yaninda namaz mi kilacakti Yarbayi linç etmeye çalışan hainlerle aynisiniz.
O acının içinde acaba ne görüpte ne düşünüpte acısını düşünmek yerine yerini düşünmeyi düşündü derler insana. Ne bileyim tuhaf.
olmasi gereken durumdur. Benim evladim vatani ugruna canini versin sehit olsun. Sen ise vatanini milletini sat kansiz serefsiz. Yuzune tukursem tukuruge acirim vallahi.
Haklı tavırdır, pkk ile alenen olan temasları işleri bu noktaya getirmsitir.
siyasilerin bu işlere bulaşmasından rahatsız olunmuş olabilir. daha önce bakanların yumurtalı saldırıya uğradıkları olmuştu.
arkadaş bu kadar omurgasız olmayın be. şu tepki tayyip'e verilse adamı ilah etmiştiniz şimdiye. ama kılııçdaroğlu'na olunca siyaset karıştırıyor oluyor cenazeye.

(bkz: şehit abisinden rte ye ağır sözler)

sonuç olarak şehit eşi de abisi de babası da annesi de tepki koymakta haklıdır, tayyip'e de kılıçdaroğluna da ya da aklına gelen tüm siyasilere de.
akıl almaz bir durum.
öyle şeyler söylerdim ama neyse.
KK sanki iktidarda mi diye bidi bidi edenlerin yazdigi baslik.. bi insanin pislik yapmasi ihanet etmesi icin teroristleri ziyaret etmesi, ABye kendi ulkesini sikayet etmesi yeter de artar bile..
(bkz: iyi salladık)

terörite bunu söyleyip birlikte yaptık diyince başka bişey beklemeyin cenazelerde
gerizekalıca bir harekettir. sokayım siyasetine az dinle hele..

gerizekalıca bir harekettir çünkü empati yeteneği vermiş rabbim bana. çok şükür ki vermiş. benim eşim şehit olacak canımdan çok sevdiğim eşim gözlerimin önünde yatacak üzeri bayrak ile sarılı ve ben kalkıp böylesine aptal aptal şeylere kalkışacağım. yazdıklarımı okuyanlar bilir bu sözlükteki 3 harfliden en çok memnun olmayan en sevmeyenlerden birisiyim lakin bu olay benim başıma gelse ( rabbim göstermesin ) sevgili eşim katledilmiş olsa ve cenazeye 3 harfli gelse elimi sıksa hiç böyle şovlara giremem ki. canım gitmiş benim sokarım siyasetine de ideallerine de. o anda sığınacak liman ararım zaten bana kim elini uzatsa tutarım kim omuzunu gösterse o omuzda ağlarım..

bu insanlardan adam olmaz. özellikle bu ülke insanından adam olmaz. çomar denilince kızıyorlar ama çomarlar bile bunlardan daha akıllıdır. bir de günün akşamında röportaj veriyor beyefendi şaka gibi amk.. bilinç altına çövdüreyim..
bu kıliçtaroğlu bahtsız adam
ne olsa kabahati bu yapmış gibi ucu buna dokunuyor.
bazılarında kabahati var
ama bazende kaza kurşununa kurban gidiyor.
çomar eylemi.
3 partininde yanında durulacak partiler olduğuna inanmıyorum. Şurada bu kadınada çomar falan diyenlerin başıda cehennem ateşinden çıkmaz inşallah. Hayatları altüst olur inşallah başlarından bela eksik olmasın. Ne kadar boş beleş bir ülke olduk. Ancak bu kadar ucuz ve haysiyetsiz bir ülke olabilirdik. Herşeyiyle nereden tutsan elinde kalıyor. Ne kadar kirlisiniz vatandaşından siyasetçisine kadar..
(bkz: chp nin cizre raporu)

haklı eylemdir.
hatırladıkça sinirimi bozduğu eylem.