bugün

dün gece televizyon izlerken arada makina programına baktığımda şebnem ferah'ı görünce aklıma gelen ihtimal. biraz belki ayıp kaçacak ama kendisinin göğüsleri hiç bu kadar büyük olmamıştı özellikle '' bu aşk fazla sana'' isimli şarkısının klibini izlerseniz hak verebilirsiniz. ayrıca ne kadar alttan sağdan soldan desteklerseniz destekleyin o kadar fark olabileceğini düşünmediğim için bana yüksek bir ihtimal olarak geliyor kendisinin göğüslerine slikon taktırmış olmasının.

yapılan iddia için not:

(bkz: aklın yolu birdir)

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=11080651

en açık klibi(göğüslerinin belirgin bir şekilde görülebilmesi bakımından) olarak insanların aklına ''bu aşk sana fazla'' klibi geldiğinden o örnek verilmiştir. gidip cıbıl cıbıl resimlerini araştıracak değilim fellik fellik heralde. ayrıca kadınlar göğüslerini şişrmek için destek kullanırlar. sağdan alttan soldan sıkıştırıverirler daha büyük memişlerim olsun da erkekler peşimden koşsun diye. ayrıca gidipte saf saf herkesin araştıracağını bile bile; ki özellikle sözlükte bana sataşmak için can atan bu kadar yazar varken; gidipte entry araklayacak değilim bile bile size malzeme olmak için. hee ki kaldı ki öyle birşey yapsam da gidip de tam o başlığın gündemde olduğu bir günde ve yazarların çokça baktığı bir başlıktan yapmazdım heralde. o kadar beyin ilkokul çocuğunda bile vardır. kaldı ki ben çok zekiyimdir.

(bkz: sarışın kadınların daha zeki olduğu gerçeği)

aşsdlşadlads...

bir not daha: valla baktım o entrye ben de. gerçekten çok benziyor. ama durum da anlattığım gibi. ben de şaştım kaldım valla açıkçası.
(bkz: şebnem ferah ın göğüsleriyle bozmuş yazarlar)
şarkıcının, müzikal özelliklerinin haricinde veya yanı sıra görünüşüne takmış hayranının serzenişi olabileceği gibi bok atmak için fırsat kollayan, 100 kiloluk bir yazarın olası kin kusma temayülü de olabilir. muhtemellikler denizinin nadide üyesi olarak;

(bkz: beyin estetiği) *
bu aşk sana klibindeki şebnem ferahla kıyaslanacağında doğru olabilecek tespit.
(bkz: sebnem ferah in gereksiz gogus dekoltesi takintisi)
ihtimal vermediğim ihtimal. şebnem ferah kendiyle barışık bir insandır, böyle bir şeye ne ihtiyaç duyar ne de bunu yaptırır... bu aşk fazla sana klibi ile dün gece makina'daki halini de kıyaslayayım hemen size; bir kere o klip kaç yılında çekildi allah aşkına? tamam hatun yıllardır taş gibi ama yaşı büyüdü, değişti ve kilo aldı, bunu görüyoruz. hem dün akşam giydiği elbise göğüsleri olduğundan büyük göstermeye müsait bir şeydi. şebnem ferah'ın göğüslerinden daha önemli bir iş bulmak gerek...çok ayıp.

ilgili klip;
http://www.youtube.com/watch?v=aFU3yx4l3-4
iyi bir gözlemci olduğumdan mıdır bilinmez, genç kızlarda (26 ya kadar felan canım) göğüs bölgeleri küçükken yaklaşık 30 yaş sonrası gözle görülür bir büyüme olabiliyor. bu büyüme de gözle görülmüş olabilir, olmayabilirde. yoksa gözlem yani, yanlış anlaşılmasın.
(bkz: başka sözlüklerden entry çalmak)

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=11080651
peki bu başlık açılacak bir konu mu? diye düşündüren ihtimaldir. hali hazırda bir şebnem ferah başlığı varken neden lüzumsuz başlıklar açılır anlamak mümkün değil. şebnem ferah herhalde böyle bir şeyle duyulmak, gündeme gelmek isteyen son kişidir. silikon yaptıracak da son kişidir.
dün gece makina da bizzat şahit olduğum olaydır ki şebnem ferah silikon taktırmamış sadece büyük gözüksünler die sıkıştırmıştır ince bi zincir vardı gerçekten.
(bkz: ödünç aldığı entry yi sonuna kadar savunmak)
tamamen tercih meselesi olup kimseyi ilgilendirmemesi gereken ihtimaldir.
di$ etlerinden daha iğrenç olmayacağı kesin olan olay.
ihtimaller üzerine kurulu bir dünyada fazla basite kaçabilecek bir ihtimaldir.

sanenedir,büyütmüştür,ilgilendirmezdir...
Sırıtıp da diş etlerini gösterdiği zaman, görüntüsüne ve endamına olan hayranlığımın sürmesi ihtimalinden daha kuvvetli bir ihtimaldir. Fakat boyu 1.40, kilosu 140 dahi olsa, o sesle beni alıp götürebilmesi ihtimalinden daha düşük bir ihtimaldir. *
(bkz: sebnem ferah ın silikon taktırmış olma ihtimali)
bizzat elledim yok öyle bir şey.
şarkılarına yaptırmadığı sürece sorun yoktur. istediği yerine yaptırabilir.*
dogallıgını bozmuş olması bir nebze olumsuzluk yaratsada, o nebzenin büyüklüğü şebnemin güzelliğini etkileyemeyecek kadar küçüktür.