bugün

olayın küçük bir kesiti;
şarj oluyor
enerji tasarrufu için şarj aletini fişten çekin

şarj oluyor
enerji tasarrufu için şarj aletini fişten çekin
Çıldırtan telefondur. Şarja tak kablo ile oyna bastır tümseğe daya yan tut nasıl şarj alırsa bekle elin kolun uyuşsun sıkıntı durumdur.
Genelde banyoda çok kullanılan telefonların başına gelir. Şarz yeri nem veya sudan dolayı oksitlenir. Bilmem anlatabildim mi efenim.
hayat damarlarından biri kısmen kopmuş demektir.
Bunun bir benzeri de çakma sarj aleti ile iPhone sarj etmeye çalışmaktır. Sürekli bu aygıt tanınmadi vs diyerek sizi katil eder.
Makineye bağlı komadaki adam gibidir. Ne zaman ölür bilinmez.
o telefondan adama Hayır mayir gelmez.bu telefon piyasasını icad edeni dövmek lazım.
bazen cahilliğe kurban gitmektir, zaman zaman ışığa tutup incelemekte fayda var pislik, pas gibi şeyler doluşabilmekte bu da şarjın sağlıklı bir şekilde işlevini düşürmekte. zaman zaman temizlemekte paslanmışsa kazımakta fayda var toplu iğne yardımıyla dikkatlice.
Şarj yeri sürekli temassızlık yapan telefondur. Benim telefonumdur 2 yıldır bununla uğraşıyorum normal şarj adaptöründen şarj olmuyor.Telefonu bilgisayardan usb kablosu yardımıyla şarj ediyorum telefonun usb giriş yerinde temassızlık oluyor ve bir türlü şarj etmiyor hani olur ya samsunglarda şarja taktığında dın dın diye ses gelir o temassızlık olduğunda sürekli geliyor ve beni çıldırtıyor.
diş ağrısından hallice.
fazla zorlama elinde kalırım diyordur.