bugün

aranızda aşk adına herşey bitmiştir, artık acı çekmeye tahammülünüz kalmamıştır konuşup ayrılmayı düşünrsünüz ama zamanında bir bedende can gibi olduğunuz sevdiğiniz size şantaj yapmıştır.

+ yürümüyor artık bitsin ayrılalım.
- aramızda geçen her şeyi ailene anlatmamı istemezsin herhalde.

(bkz: bir sevgilinin yapabileceği en büyük şerefsizlik)
aaa benim lan bu ya bana yemek yaparsın ya da sana yemek yapmaya başlarım dedim makarna yemekten bıkmış hemen geçti mutfağa.*
işbu başlık hayat öykümden yola çıkılarak açılmıştır. *
en aŞŞağılık sevgilidir şantaj yapan ve ya tehdit eden sevgili. artık eski sevgili olmayı tescillemiştir zira sadece zaman gereklidir bu sıfata sahip olması için. şantaj yapılan kız/erkek sonsuza kadar korkmayacaktır, içinde bulunduğu durum geçicidir. geçici olmasa dahi tehdit alan sevgili kişisi zamanla ne oluyorsa olsun artık moduna girecektir. kimse kendi hayatını sonsuza kadar görmezden gelemez değil mi? yani umarım gelemiyordur.
havlayan köpek ısırmaz mantalitesiyle yaklaşılması gerekir olaya. zira bi' halt yapacağından değil, ne yapacağını şaşırmışlıktan kaynaklanır bu şantajlar.
sevgilisine"sen madem kız arkadaşlarınla konuşuyorsun bende bu akşam liseden eski erkek arkadaşlarımla gezicem" gibi bişey diyen kızdır.
Sırf kendi cinselliğini tatmin etmek adına bunu yapanlar var...
insanlık dışı bir şeydir, sevgiliyle yaşanan şeyler eski sevgili bile olsa insanların arasında ve özel olmalıdır, şantaj malzemesi değil.
ilişkilerde karşılıklı saygı dileğiyle...
Öyle şerefsizlerle evlerde arabalarda aşna fişna yaparsanız daha kötüsünü yaparlar.

Adam olun adam.
sevgili değildir.
yaptığına şantaj denir böyle aşka montaj denir. şantaj montaj şantaj montaj diye cevap verilmesi gereken sevgilidir.