bugün

ne yaptığını bilemediğim centilmendir. napıyosun abi sen? * bir galatasaraylı tebrik etmez. yapmaz bunu. Bıraksın bu centilmene bağlama olayını. Tarafız biz lan. ne tebrik edecem.

ha geçen seneki gibi olsun her gün tebrik ederim o ayrı. *

edit: fenerbahçe son 5 yıldır sezon sonu şampiyonluk kutluyor arkadaş. Artık yorulan centilmendir aynı zamanda.
an itibariyle tebrik eden değerli rakiplerimizdir. allah o dostlarımızı burada şike diyen, satılmış diyen diğer gerizekalı arkadaşlara benzetmesin.
http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=20723
gerçek bir centilmen şikeyle şampiyon olmuş bir takımı tebrik etmez.
futbolu spor olarak gören çekişmenin her daim olduğu ve herşeyi tadında yaşayan saygılı taraftardır.
süratle hasetini gösterenlerden olmayan insan.

(bkz: ettoman)
centilmen değil; ibne olandır..
teşekkür edilendir.

bir oyunun sonunda yapılması gerekeni yapmıştır.
hiçbir insanın erişemeyeceği durumdur. Fenerbahçe'yi kimse tebrik etmez, biz kendimize yeteriz.

(bkz: Şampiyon Fener)
beşiktaş şampiyon olduğunda yeağğğğğğğ biz zaten o sene ligde iyi değildik yeağğğğğğ o yüzden beşiktaş şampiyon oldu rakipleri yoktu yeaağğ diyen fenerbahçelileri tebrik etmektir.

ben ettim mi ? hayır. şu anda facebook üzerinden fenerbahçeli taraftarların inanılmaz zeka ürünü esprilerini izleyip gülüp eğleniyorum.

(bkz: * aykut kocamannn d" href="/e/775/" title="hamsiamp #775 koydun tavya daaa * aykut kocamannn d" >hamsi&#775 koydun tavya daaa * aykut kocamannn d)
beşiktaş'dır. yukarılara baktığımızda da görebileceğimiz bazı dangalak taraftarlarının aksine kadıköy'de kendilerini alkışlamış olan centilmenleri tebrik etmişlerdir. bunun spor olduğunun farkında oldukları gibi olması gerekeni yapmışlardır.
http://galeri.uludagsozluk.com/90/stsl-2010-2011-sezonu-%C5%9Fampiyonu-fenerbah%C3%A7e_141588.gif
+tebrikler. hak ettiniz.
-olm nasıl siktik ama yeaaa
+sakin ol şampiyon. sikicem tahtanı hemen yavşıyon mk.
an itibariyle facebook ta dönen muhabbet. fenerbahçenin de çok sikindeydi.