bugün

beni biraz şaşırtan durum.

nedeniyse buraya yazan insanların az biraz bazı şeylerin farkında oldugunu düşünmem. günlük gelişmeleri takip edip az biraz düşünebilen insanlar oldugunu düşünmem.
birde bu adamlar hala neyi savunuyor allasen ?
çoğu troll'dür.
ben vermiyorum sen vermiyosun kim veriyo sorumuzun cevabini bulduk. Yobazlar burda!
iğrendiren durum.
ya tiplere bak, şu entrylere bak.
vay salaklar vay.
Türkiye için geçerli durumdur.
Zeki insan sayısının artığının belirtisidir.
Bunca ölen insanın çalan hırsızların günahı boynunuza olsun.
Bu paralarin seri numarasi yok mu denilesi koyun tespiti
Bu kadar mi cahilsiniz.
Türkiye nin yarısından fazlası akp li iken şaşılmayacak durum.
kendileri yolsuzluk davaları,ses kayıtları, gezi, twitter-youtube olaylarında ölü taklidi yapıp an itibariyle zafer sarhoşluğu içersinde çoşmuşlardır. iki yüzlüler.
demekki bir akilli, cagdas, arastiran kulturlu elinde puro ile yazan siz degilmissiniz de mi. yavas yavas anliyorsunuz ama afferim.
iğreniyor insan be sözlük sıktı artık troller.
hazmedemeyenler maden suyu içebilir.
ezikleri çok rahatsız eden durumdur.
şaka maka o oylar nerden çıkıyo diye düşünülür.
Olmalarında bir sakinca yoktur tabiki. Genelde insanı sinir etmekten başka bir şey yapmasalarda sozlukte bulunmalari faydalıdir. Sadece tek bir kesim olsa tadı olmaz lan buraların. O değilde bu seçim sonuçları ne amk. Gelde koyun deme bunlara.
Bana yazsalar ya mesajdan yardiricam Orospunun evlatlarına. Ulan daha nolacak? Adamlar çalıyor çırpıyor, ar yok gurur yok namus yok, sabinin kanına da girdiler, kul hakkını da yediler. Sen hala oy veriyorsan beynini de sikeyim. kırılsın o elin.
akp'li olmanın şu saatten sonra akli değil vicdani bir durum olduğunu düşünüyorum.bu millet vicdanını kaybetmiş durumdadır, bu millet berkin'i taşıyan cenaze aracının duble yollarda gitmesini istiyor oysa 16 kg'lık bir beden bisiklet yolunda bile gidebilir. maalesef durum bundan ibaret.bu millet vicdanını yitirmiştir bu gece.
doğal ve de hoş bir durumdur. sayımız az olsaydı haksızlık çok olurdu.
sözlüğün genel tarzı mizahi olduğu, mizah da zeka gerektirdiği ve günah olduğu için sözlükteki varlıkları beni şaşırtan kesimdir. mesela sexli mexli başlık kaynıyor burası. böyle bir sözlükte yazmak caiz mi?
Onlari cekip cikartani s...
paralı klavye militanıdır onlar.
ensesi kalın insanlardır. akp yi destekledikleri sürece karınları doyar bunların. boşuna re"cep" e oy vermiyorlar yani.
şaşırmamak lazım, burası türkiye. insanlar; ya akp ya akp demekteler.
evet, on birinci nesillerden de gelen destek sayesinde sayımız artmıştır kendi tespitlerime göre. eee millet uyanıyor, gençliğin aklı çalışıyor!
sözlüğe hayırlı olsun, daha da artması dileğiyle...