bugün

(bkz: Hepimiz türküz hepimiz kâfiriz)
kafir alemi kendisi gibi bilirmiş.
Biz de kendilerine orospu çocuğu diyoruz, sıkıntı yok.
Ulan dünyada hep işe geç kaldım. Şimdide teraziyi kaçırdım. Belliydi benden adam olmayacağı. Sonuçlar nereye asıldı l bir yardım.
Sen kafir statüsü aldın diyorlar arkadaşlar. Görmeden inanmam.
Niye seviniyorsunuz lan, hepimiz budistlere göre de kâfirdik zaten.
besle kargayı oysun gözünü sözünü hatırlatan mevzudur. o değil de bu muhafazakar geçinen ak yalakaları yakalayıp 2-3 tane ayet sorsalar sure sorsalar her birisi mürted damgası yeyip boğazlanır şaka maka..
kafirlerin sözleri beni mi gerdi banane Işid'den.
köpeğin duası kabul olsaydı, gökten kemik yağardı durumudur.

ya abi benim aklım almıyor. bu salak sürüsü nası verecek hesabını bu galiz günahların? dünya üzerinde allah'ı ve islamiyet'i kullanıp da bu kadar büyük zulüm gerçekleştiren bir topluluk daha olmuş muydu çok merak ediyorum...
işıd ile ateistler düz mantık; ayetlerın nuzul sebebini bilmeden ayetleri algılarlar.
iyi olmuş bizim şeriatçi yezidlere. tepelerine çıkardığı it sürüsü şimdi biraz da onlara sarsın.
kendilerinden olmayanı kafir ilan edenlerin empati kurmasına belki biraz yardımcı olmuştur.
Amerikan ve israil vatandaşlarını kafir olan edemez ışid.
Orucu bozuyorum o zaman.
haber'in kaynagi;

http://dusuncemektebi.com...r-ilan-etmis_d123950.html
alemi kendileri gibi biliyor şerefsizler.
vay şerefsizler. önce kendilerine baksınlar.
şaşıranları gördükçe şaşırdığım mevzudur. oğlum bu adamlar kendi içlerinde ters düştüklerini bile "mürted" diyerek katlediyor seni beni mi öyle görmeyecekler.

neyse en azından kendi silahlarımız ile vuracaklar kesecekler demi lan. o kadar tır gitti oralara duruyordur içindekiler herhalde..
işte ışidin gerçek yüzü bu. Tekfir et. Kitlesel tekfir. Lan ben muvahhid bir Müslümanım belki sen beni tanıyor musun?