bugün

'al ulan al allah kahretsin seni' mesela
bi siktir git ya.
öyle mi ? al mına kodum seni.**
'vur amk ölmez bu'
(bkz: allahın belası)
(bkz: gelmiş gene tipini siktigim)
ufff salak.
- canın cehenneme pislik herif!
- şimdi senin o lanet canına okuyacağım aşağılık herif!
- senin tek sorunun o koca kıçının kafandan büyük olması lanet olası!
- aman tanrım! bu da nesi böyle dostum!
- ouch!

şeklinde söylemlerdir.
yine gıcıklığım tutku amk.
"Amina koyim ben senin, siktir git lan burdan." Der gibi bi surat ifadem oluyo ama soylemiyorum tabii. Hep terbiyemden.
--spoiler--
bak arkadaşım sana söylüyorum. ben 35 yaşındayım ve hala annemle yaşıyorum. hayatım boyunca hiç çalışmadım ben. liseyi 7 yılda bitirdim. annemim emekli maaşıyla geçiniyoruz ve ben sürekli burdayım. 120 kiloyum belki merak ediyorsundur. bu cüsseme rağmen hayatımda hiç kavgaya girmedim. yumruk nasıl atılır bilmem bile. ama sen arkadaşım sen bu uyuyan devi uyandırdın. açtığın bu *arrak kafalı başlıklarla beni çıldırttın günlerdir. sen nasıl bir *rospu çocuğusun ki sen, ben hayatımda ilk kez kendi başıma alışveriş yaptım dışarı çıkıp. silah dükkanına gidip annemden çaldığım parayla pompalı tüfek aldım. ve senin o pislik dolu beynini patlatmak için sabırsızlanıyorum. ip adresinden ev adresine ulaştım ve senin hayatını *ikmeye geliyorum. bekle *mın feryadı bekle beni. g-e-l-i-y-o-r-u-m!
--spoiler--
(bkz: he amk he)
(bkz: Al amk)
bi bitmediniz amk
heyvan ya canımı sıktı!!
"kemalizm ve laiklikler yine"
"aferin oğluma"
al, sana bomba hain düşman.
-işte bunlar hep seks.
-mercimek kadar beyin taşıdığını nasıl da belli ediyor.

aslında çoğu zaman deli oluyorum okurken. şimdi, o şahsa mesaj atsan "bak, bu noktada yanılıyorsun: aslında bik bik..." şeklinde, o sana geri de dönmez. daha da deli olursun. tek yaptığım bela okumaktır eğer haklıysam.
içten bir 'hööf' dür. Bunun dışında 'bu ne amk', 'şaka mısın yaa', 'salak herif' şeklinde türevleri vardır.
eeh yetti artık bunlar.
mna koduğumun malağı.
yazacağın entryi sikim.
he amk he.
siktir lan.
sike sürülcek akıl yok amk.
•mın dûdûğûû.
siktir pezevenk!!!