bugün

kendi özüne saygısı olmayan, özenti götverenlerin yaptığı ayrımdır.
doğru tespittir. sevgi kelebeği gibi ortalıkta dolaşan hanım kızlarımız, ağır ağabeylerimiz insanlık dersi verirken aynı dersten nasiplenememiştirler.
orta yolu bulma özürlü memleketimizin insanıdır.
çoğu entelin düştüğü paradokstur.
türkiye medyasının hiçbir zaman dile getirmeyeceği, türk halkının hiç bir zaman öğrenemeyeceği gerçek.
türkiye gibi ülkede hala kendilerine taraftar toplayanlardır. peki suç onlarda mı sorarım size?
pek rastgelinmeyen birşeydir.

türk düşmanlığından kastedilen, türklüğü "tekel"ine alan mhp siyaseti ise, bunun düşmanlığını yapmak insanlık vazifesidir.

itinayla yapılır.
Kürtlerin işidir.
pkk lıların yaptığıdır. opiçler yüzünden solculuğun adı kirlenmiştir onlar sosyalist onlar solcu olamaz solcu halkın yanındadır. Halkı ayıran değildir. Türkiyemde nerede solcular gerçeklerinden bahsediyorum eşitlik sosyalizm diye bağırıp kürt milliyetçiliği yapanlar değil.
soysuzların yaptığı eylemdir.
Irkçılığa hayır demek için kendi ırkına da mesafeli durabilmeli insan. Türkiye'deki egemen güç türklük olduğu için de mesafeli durulmasi gereken türkçülüktür. Bu saatten sonra ancak baskın iktidarını kaybedebilir çünkü. Irkçılığa hayır derken türkçü ya da başka birşeyci olamazsın. Bu yüzden saçma bir önerme.
yeni moda, yeni trend.

ırkçılığa hayır derler ama bir yandan öküzler gibi kürtçülük yaparlar.

öylesine bir yüzsüzlüktür ki ''ben türk'üm'' diyene hemen faşist damgasını vuruverirler.

bunları savunan tatlı su hümanistleri gerçek faşist olduklarını gördüklerinde, eh sorun belki biraz çözülür.
lale mansur gibi tiplerin yaptığı şeydir.
o da hastalıklı bir his herhalde.
bir gomünüst klasiğidir. anahtar kelime faşisttir.

bu babası belirsizlere göre ben türküm diyorsan faşistsin. kürdüm diyosan ''oooo ezilen halk şak şak şak''.

alayınızın iki yüzlülüğüne tüküreyim.
Doğuda şu sıralar bolca yaşadığım eylemdir. Adamlara türküm demene gerek yok zaten, tip uzaktan yakından benzese ahanda faşist derler hemen hacı.
kürtlerin yaptığıdır. birde sanki ırkçılığa uğruyorlar amk.
kobane diye ağlayıp ölen türkmen çocuklarını görmezden gelmektir:

https://pbs.twimg.com/media/B0bD_XFIYAAj8pz.jpg
bu tipler ateistim deyip sadece islam'a saldıran andavalları anımsatır.
ikisi aynı anlama geliyor sayenizde.
Aynı zamanda sosyalizm, insan eşitliği diyerek askerimizi öldürür bu tipler.
Ne kadar onurlu, gururlu insanlar oldukları belli.
yüce türk milletini kıskanan kişilerin beyanatı. boşnak olmaları muhtemel.
bazı kurtlerin yaptigidir solcuyum diye gecinirler ama ne solcu ne humanist ne de sosyalistlerdir kendileri bildigin fasist irkcilardir.
(bkz: kürtlerin ırak ta türkmenlere saldırması)