bugün

sahalarıan gelen futbolcuya etmedikleri pislik bulunmaz. ama en azından diğer ırkçı taraftarlardan daha tercih edilesidir. bu konudaki eylemleri soft kaçar. çünkü neden? şundan;

görsel

yufka yürekliler.

gerçi şu da var, duyarlı kimseler:

görsel
irkci olmayan besiktas taraftaridir.
not: FENERBAHCELIYIM
ırkçı tutum sergilemezler aksine ırkçılığa karşı oldukları için sempatimi kazanmışlardır, fakat ırkçımsı bir de tezahüratları vardır. Şöyle ki,
Beşiktaşlı olunmaz, beşiktaşlı doğulur;
Beşiktaşlı doğmayan orospu çocuğudur.
Hiç yakıştıramadım...
Edit: galatasaraylıyım.
tek tüktür bu kişiler. birkaç kişi yüzünden tüm camia karalanmamalıdır. zira çarşı ırkçılığa karşıdır.
"beşiktaş, taraftarının taptığı bir futbolcuyu * ırkçılıktan daha hafif sayılabilecek bir olay yüzünden * apar topar takımdan göndermişken, siz hala ne ırkçılığının peşindesiniz?" diye sorarlar adama.

hadi gidin şimdi azize babanızın maskesini takın ve "beni yak kendini yak mamadou niang" bestesini söyleyerek yürüyün. *
http://www.besiktask.org/...ankart-hepimiz-etoyuz.jpg
bu adamlar ırkçılığın alasını yaparlar, daha sonra yeaaaa çarşı ırçılığa karşı yüeaaa diye pankart falan açarlar.sonra neymiş ırkçılığa karşılarmış hıhı evet haklısınız. Bunlar babadan oğula nesil heralde anlamadım gitti.
gassaray taraftarlarının hakemin yönetimi yerine ön plana sürmek istediği saçma sapan olgu.
not: 13 yıldır yenemediğin takımın taraftarıyım.
Sahada yatan eboue'yi görmeyip beşiktaş taraftarına laf atan angutların varlığını göstermiştir. Irkçılık bir zümrenin hepsine yapılır ırkçılık eboue'ye yapılıp pascal nouma'ya sevgi göstermekle olmaz. ırkçılık isterseniz lazio tribünlerine bakın. Beşiktaş taraftarı ırkçı olduğu için fernandes, sidnei bu takımda çünkü antenler. Pascal o yüzden bu taraftarın göz bebeği. Siz de haklısınız sanalda kayıracak hakem olmayınca dünyanız şaşıyor.beşiktaş taraftarı holoskoya tepki gösterdi bugün demek ki slovaklardan nefret ediyoruz, hüseyin göcek'e tepki gösterdi demek ki türklerden nefret ediyoruz. Maymun eboue dediler :( diyip fuck you eboue ile karıştıran yarın neleri karıştırır düşünmek bile istemiyorum. Irkçılığın anlamını bilmeden cahil cahil buralara yazıyorsunuz.
eboue'nin rengine değil kendini ota boka atmasına ve gol sonrası kılçık eden dansına gıcık olmuş delikanlı taraftardır. ırkçılıkla ilgisinin olmadığını bir türlü anlamadınız hala.
göte göt demişlerdir.
2-3 taraftar gösterip beşiktaş ırkçı :( derseniz.
http://galeri.uludagsozlu...-pembe-formas%C4%B1-3998/
alayınız aynı böylesiniz.
maymun sevmiyordur o kadar.
çarşıforum.net sitesindeki bir bjk li ne yazmış bakın; http://g1204.hizliresim.com/w/k/4jz4w.png
emre belözoğlu diye bir adam varken hala türk futbolunda, lafı bile edilmemesi gereken haksızlığa gelemeyen dünyanın en iyi tanıdığı taraftar topluluğudur.

ayrıca zaten alacağınızı bildiğiniz bir maç için bu kadar sevinmenin alemi ne şimdi? fener sizin ateşinizi alacak, biz de kınanızı yakacağız o zaman.

(bkz: besiktaş seninle ölmeye geldik)
sonuna kadar beşiktaşlıyız ama ırkçı değiliz..
kendinden utanması gereken taraftardır. ulan hiç mi haysiyet yok sizde? ne istediniz eboue'nin renginden?
kösele ayakkabı ile sahada futbolcu kovalamaya çalışır.
birkaç kişinin dışında ırkçı beşiktaş taraftarı yoktur.
orhun abidelerini okumamış insanın görüşü.

yer ve gök yaratıldığında ikisi arasına kişioğlu kılınmış.Kişioğlunun üzerine ecdadım bumun kağan,istemi kağan oturmuş.

kül tegin kitabesi.

Adam insanoğlunu yönetmek üzere doğanların Türkler olduğunu söylüyor.

Irkçılık mı dediniz ?