bugün

ben de şeriatçıyım ama türk ve sünni olmam nedeniyle bunlara kalsa kafirim. Üstelik bu sözde imansızlığım görüldüğüm yerde infaz edilmem için de yeterli sebeptir.

Yani şeriatçıyım ama en çok karşı olduğum gruplar arasında yer alanlar da kendini şeriatçı sananlar.

Rabbim hidayet nasib eylesin.

ekleme: çok eksi aldığı için entrymin anlaşılmadığını düşünüyorum. biraz açayım.

bu entry ışide karşı çıkmakta ve onların şeriat anlayışının yanlış olduğunu belirtmektedir. ben şeriatçıyım ama bu sözden kastettiğim şey şu: peygamberim ne yaptıysa o. bir tüy fazlası bir kıl eksiği değil.

eksi alsa da en azından yanlış anlaşılmayacağına eminim artık.
Türkiye de destekleyenleri gördükçe insanı dinden, vatandaşlıktan, solunan aynı havadan ve insanlıktan soğutan terör örgütü. Altı çizili: terör örgütü.
çüklerini kesip kesip sobaya atılası bir kaç fırlama piçten oluşan örgüt. içlerine tanga giyen erkekleri vardır ki kendi aralarında neler yaptıklarına dair ciddi ipucu verirler. ayrıca bunlar sadece o topraklarda meydanı boş bulmuş bir kaç piç kurusudur.
Sünni asıllı olması doğru yolda olduklarını göstermeyen, adından herkesin devlet olduğunu sandığı terör örgütüdür. otorite boşluğunu fırsat bilip islamiyeti yayma yalaniyla petrol kuyularını ele geçirip Ortadoğu'daki paravan kukla örgütçülük oyununa dahil olan abd/Türkiye ortak örgütüdür.
islamın siyasete alet edilmesi sonunda ortaya çıkan insanlık düşmanları.
bunun gibi çok müslüman görünümlü el kaide, ışid vs gibi insanımsılar vardır.

bir de müslümanların bazıları ortadoğuda ve dünyada yaşanan, insanlık düşmanları müslümanlar tarafından işlenen cinayet tecavüz haksızlık zulüm üzerine "israil amerika oyunu" demiyorlar mı?
ey cahil müslüman...
sen hiç allah u ekber diye kafa kesen amerikalı israilli ingiliz gördün mü?
bu katilleri ve canileri tecavüzcüleri biz içimizden çıkarıyoruz. verdiğimiz aldığımız dini eğitim ve öğreti, sosyal bilinç, edindiğimiz düşünce sistematiği sonunda bu katil insanlar bizim içimizden çıkıyor.
demek ki bizim içimizde olan canavarı besleyecek zekaya sahibiz.
üretemiyor devamlı tüketiyoruz.
düşünemiyoruz.

biri size bok ye dese yemezsiniz ama bu insanlar yiyor.

bu insanlara baktıkça "allah, islam dinini müslümanlardan korusun." diye dua ediyorum.
Hükümetimizin aşırı korktuğu ve istanbulda iftar yemeği vermesine izin verdiği kendini bir halk bir devletmiş gibi gösteren hizbullahın şerefsiz askerleridir.
amerika'nın ingiliz-maliki-iran ittifakına karşı kurdurduğu terörist topluluğu.
Enteresan.
(bkz: ırak şam islam devleti) (bkz: islam devleti) (bkz: ışid)
Donup dolasip orospu cocugu amerikanin icinde patlayacak bir grup orospu cocugu. Istanbul da bunu destekleyen bir grup orospu cocugu kesim var. Hepsinin anasini sikeyim. Ananizi sikecekler sabredin orospu cocuklari.
Adamlar Erbil'e ilerliyor..Pkk lilari paramparca ediyor..Galiba sevmeye basladim bunlari..
anlamadığım şey adamlar 500 kişiyle oraya buraya girip talan ediyorlar. ne bu amk şifre falan mı yazıyorlar?
pkk nın legalleşmesi ve kürdistanın kurulması için ortaya çıkartılan rerörörö. pkk ışidle kahramanca (!) savaşır, kuzey ırak'ı savunur, sonra bağımsızlık ilan eder. evet çok film izliyorm bu aralar.
pkk ile catisiyormuş bu örgüt. hadi yiyin birbirinizi arkanizdayiz ikisinde.
yaptıklarına bakınca böyle Müslüman olmaz olsun dediğim örgüttür. Yapılan onca işkence tecavüz ne olduğu belirsiz bir halife ! nin fetvasıyla meşru kılınıyo. Bunun gibiler islam ' ı öcü olarak gösteriyolar.
yavas yavas leşlerini gormeye basladigimiz et parcalari.
herkesin seyrettiği hatta desteklediği örgüt.

osursan darmadağın olacak bir oluşum oysaki, 1 tümen bunları 2 haftada darmadağın eder ve kapsamlı bir mücadele birkaç ayda ortadan kaldırılırlar.

demek ki, peşmerge kahraman olmak istiyor. oysa vaktinde çıkarım olur diye beklemişlerdi...
an itibari ile ypg-kdp önünden entarilerini toplayamadan kaçan örgüttür. tırt bir örgüttür sadece korku salarak bir yere varmaya çalışmaktadırlar.
senaryo belli beyler. yakında bağdadi nin mehdi olduğu iddia edilir. ypg süfyanın ordusu, deccal vs. ah bu efsaneler ahh. insanlar ölüyorlar ama bir sorumlu var değil mi?
acaba bu insanlarla mı savaşmak gerek yoksa inandıkları düşünceyle mi? düşünceyi alt edemeyen düşüneni alt etmeye çalışır. mesele insanlar değil, mesele fikirler. köküne dinamit döşeyip patlatacaksın. tarihin tozlu çukuruna gömeceksin.
patlayıcı madde uzmanı babaları odasında bomba yapmaya zorlayan örgüt.
pekaka mıdır yepege midir ne boktur, onların anasını domaltıp götüyle amını bir ediyor ya, hah işte helal olsun hepsine. kafalarını kesip götlerine sokarlar umarım. yürüyün ulan bağdadi'nin aslanları! anasını sikin şu teröristlerin! yeyin birbirinizi ete para vermeyin! sikin birbirinizi göte para vermeyin!
yakın zamanda kimsenin aklına bile gelmeyecek pislikler topluluğudur.
hedeflerinden birinin türkiye olduğunu açıklayan ve suudi kralı abdullah tan da destek alan terör örgütü.
şu sıralar hpg, ypg, pyd, pkk, barzani, ırak ordusu, suriye arap ordusu, lübnan ordusu, hizbullah ve özgür suriye ordusu'nu üst üste koyup anal fisting yapan ve tüm bunlarla çarpışmasına rağmen dün mahmur'u sınırları içine katan ve bugün erbil'i zorlayan örgüttür.
birisi suud kralı abdullah'ın bu adamları desteklediğini söylemiş. o yüzden bu kral abdullah lübnan ordusuna 1 milyar dolarlık yardım yaptı öyle mi? yürü git kumda oyna allasen ya.
Avrupa basınında en büyük destekçilerinden birinin Türk hükümeti olduğu yazmaktadır...

Daha büyük bir rezillik olabilir mi?