bugün

bir dönem show tv'de sıklıkla yayınlanan nesil düşmanı amerikan filmi. adları büyükten küçüğe sırayla rocky, cold ve tamtam olan üç çocuğun kötü adamları nasıl darmadağın ettiklerini konu almaktadır.
küçüklüğümüzün unutulmaz film serisidir. bir ömür sürecek olan babayla kumanda savaşlarının başlangıcıdır. aksilik o ya hep rakip kanallarda aynı saatte haber - tartışma programı olurdu, ağlama kozuyla açtırtırtık filmi o da yarısına anca yetişirdi. "raki emiliyi seeviyorr" unutulmayan repliklerindendir. şimdi olsa hala izlenir. küçükken amerikan çocuk sineması izledik lan ne güzel, metin 2 oynamadık. ahşap kaplama gibi görünen station wagon arabaların markasını merak ettik. ninjaları izledik karateye merak sardık babam göndermedi okulda arkadaşlarla birbirimizi dövdük.
televizyonda ne zaman görsem, kendilerini beğenmiş bu 3 veledi dövmek istiyorum.
bir dönemin çocukluğunun problem çocuk'la birlikte tvde yayınlanmasının günlerce beklenildiği unutulmaz filmlerinden.
çocukluk deyince akla ilk gelenlerdendir. üç kardeşten birisi muhakkak favori karakterdir. saatlerce başlaması için televizyon başında beklenmiştir. klasikler arasında yerini almış film serisidir.
iki günde bir digitürk movıeste yayınlanan film.
Tamtam her zaman şeker yerdi onu hatırlıyorum. Vay be zaman ne kadar çabuk geçiyor dedirten film serisi.
çocukluğumda televizyonda ne zaman görsem sırıtarak izlerdim o kadar güzeldi benim için.