bugün

ikisinin birbirine aşık olmasıyla dağılan arkadaş grubudur.
aralarından biri dedikoducu ya da laf taşıyan biri olabilir. çoğunlukla oluyor.
kızlardan oluşuyorsa mutlaka aralarına bir erkek girecektir.
sakindir. daha iyidir, paylaşacak daha çok şey bulunur.
Lisedeki arkadaş grubumuzdu. Aradaki problemler 3. Kişi sayesinde çözülürdü. Şimdi yolumuza 2 kişi devam ediyoruz. Ne yaparsan yap bitiyo sözlük.
bir kız iki erkekten oluştuğu takdirde ilerisi için büyük tehlike arz eden şimdilik kendilerine kanka diye tabir edip 5 yıl içinde dallasa dönüşmesi an meselesi olan grup tipi.
ne zaman iki kişi kalınsa mutlaka diğerinin arkasından konuşulur.
kız arkadaşları ile gezerken ön koltuğa 2 kişi otururlar.
Genelde biri yalnız kalır sürekli.
Kaypaklık olmadığı sürece isterse bin kişi olsun o grup dağılmaz. Ama bu 3 kişiden biri diğerinin ardından ikili oynuyorsa ikisi arasındaki arkadaşlık biter grup sırf 3. Kişi için bir aradadır. O yüzden böyle arkadaş grubundaki 1 kişiyle küser Diğeriyle yoluma devam ederim diye bişey yoktur. Ya grubu tamamen terkedecen ona götün yemiyorsa gruptaki sevmediğin kişiyle de iyi geçinecen yoksa hem o kişiyle bozuşup hem de gruptaki diğer eleman varken hiçbişey olmamış gibi bozuştuğun kişiyle muhabbet ediyosan karaktersiz olduğunu ispatlamış olursun.
Üçüncü kişinin dışlanmasıyla , ya da kendini geri çekmesiyle zamanla sayısı ikiye düşen arkadaşlıktır.

Ben yapamıyorum şahsen, kendimi rahat hissetmiyorum. Bir müddet sonra aramızdan bir kişinin dışlancağını düşünüp en iyisi kendi kendimi geri çekiyim diyorum. Belki ben dışlancam ilerde, hiç üzülmeden başından önlem alıyorum yani.

Bence en iyi arkadaş grubu sayısı 2 4 6 8 kişi diye çifter çifter giden arkadaş grubu sayılarıdır. *
Her zaman aralarından biri ötekileştirilir , bu kesindir.
Birinin onderliginde yapilir.
illa bi Duff oluyor içerisinde.
Dünyanın en fena arkadaşlık kombinasyonudur bu. Benim var öyle bir en yakın kız arkadaş grubum, dönem dönem illa birimiz arıza çıkarıyoruz. Kafadan bir hafta on gün huzursuz geçiyor. Veya iki kişi limoni oluyor üçüncü arayı ısıtmaya uğraşıyor. Daha dün birimiz whatsapp grubundan neyse ben sizi rahatsız etmeyeyim diyip çıktı. En küçükleri benim bir de düşün. Kaldi ki hiç naz çekebilecek türde biri değilim o yüzden sıkıyor insanı. Kimseye önermiyorum.
Biz üç kişiyiz gardaş isimli rap parçası da mevcuttur.
Bununla ilgili bir anımı anlatmak isterim:

Biz normalde 5li olarak takılıyorduk ancak bir arkadaşı dışladık ehehee. Sonra öteki arkadaşta başka bir arkadaş grubu bulunca biz kaldık 3 kişi. Sonra bu 2 kişi daha yakınlaşmaya başlayınca dedim ben arada kalacam. Neyse sonra ben dedim ki "Arkadaşlar ben bu arkadaş grubunda samimi hissetmiyorum hakkınızı helal edin elveda deyip başka arkadaş buldum. Yani sizde o 3. Şahıssanız önereceğim şey budur eğer o arkadaş grubunda kalmaya çalışırsanız cidden can yakıyor.
Şu an sahip olduğum gruptur. Herkese adil davranmaya çalışıyorum herkesle samimiyetim belli bir dozda. Diğer iki arkadaşımdan birisi sürekli birimizle hep daha yakın olmanın derdinde gibi. Geçen sene benle daha iyiydi bu sene diğeriyle. Bu tarzını fark ettiğimden beri kendisine kocaman bir duvar ördüm istemsiz. Kızıyorum da bolca.
2 kisiye inmeye mahkumdur.