bugün

Bilgisiz,cahil,fasık,tembel,ve sadece adı "müslüman" olan müslümanlığı kelimei şehadetten ibaret sanan insanlardır
40'ından sonra ise koyu bir din fanatiği olan kişidir aynı zamanda. gençken ye iç sıç sonra allahım affet yok böyle bişey sözlük. (bkz: allah ın af mekanızmasının sorgulanması)
üç ayların ilk cumasından çıkıp nargile+bira yapmaya gidip ertesi günün sabahına kadar inanılmaz bir baş ağrısına talim etmiş olan zat. bunu normal ilk kez burada söylüyorum. annem duysa diyeceği tek şey haketmişsin olurdu.. umarım okumuyordur...
içinde bulunduğumuz şu günlerde eline beline hakim olması gereken müslümandır. şu anda üç aylar!
yanlış olan her aylarda yanlıştır.
belki de çoğu dindaşı gibi günahlarını örtmek için cumaya gidecek oruç tutacak kuran okuyacak kişidir.
(bkz: ee yani)
dinden çıkmış müslümandır.
günah işlemeye üç aylarda da devam eden müslümandır.

3 aylarda zina suçu işlemesinin diğer aylara nazaran daha fazla günah getirdiğini düşünmüyorum.
günahkar bir müslümandır.ama milletin derdi bizi germez.
insanoğlu her istediğini başkalarının özgürlüklerini kısıtlamadığı sürece yapabilir, yaşayabilir. Herkesin günahı kendine diye bir söz duyulmamıştır başlığı açan genç tarafından.
Not: hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam'ın %100 yazar dediğim ve yazmadığı başlıktır.
yargılamak bana düşmez Allahın görevidir. eleştirmekde bana düşmez zira büyük konuşmamak gerekir.
(bkz: dağılın lan şimdi)
etrafındakileri rahatsız etmediği sürece istediğini yapmakta özgür olduğunu bilen müslümandır.
diğer 9 ayda da aynı eylemi gerçekleştiren müslümandır. riyakar değildir, 9 ay her boku yiyip kalan üçünde ve özellikle ramazan'da ikiyüzlülü bir tavır takınmamaktadır. 11 ay sarhoş gezip ramazan bayramının ilk günü meyhanede gözünü açanlardan daha samimidir.

ayriyeten üç aylar inancı islam'ın değil uzakdoğu'da mevcut mani dininin bir özelliğidir. mani dini senede 100 gün oruç tutulan bir dindir. bunu da ekleyeyim.
bu başlığı açana diyecek sözüm şudur:

(bkz: benden sanane senden banane)
o ne yaa.. hayır 3 aylarda haram da, diğer 9 aylarda serbest mi arkadaşım? Bütün sene her bir haltı ye, içkini iç, zinanı yap, ne bileyim işte hırsızlık yap. 'aha 3 aylara girdik olum, bütün bu işleri bırakıp ibadet edelim' de. Herşeyi işinize geldiği gibi yorumlayın tabi, bi akıllı siz varsınız çünkü.. Bu gibi adamlar 3 aylarda müslüman, noelde ve bilimum diğer dini uğraşılarda gavur'dur. Saygı duyulası bir dönekliği mevcuttur..
(bkz: tutarlı olmak)
(bkz: bari bu konuyu allah ın takdirine bırakalım)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
şu içinde bulunduğumuz günlerde sayıları oldukça artan çakma müslümanlar.
üç aylar haricinde alkol alıp zina yapmanın günah olmadığını zanneden zihniyetlerin ağır eleştiri yağmuruna tuttuğu müslümandır. 3 ayların esprisi size savaş açmayanla savaşmayındır (kan dökmeyin). içtiğin alkol ve ya yaptığın zina 3 aylarda ise x2, x3 şeklinde yazılmıyor. biliyorum bunu ıyyyyyyyy iğrenç diyerek eksileyeceksin şakirt kardeş, ama gerçek değişmeyecek...
hacı hoca takımıdır.
3 aylar dışında alkol alıp zina yapan müslümandan farkı yoktur.

--spoiler--
x: hacı 3 ay oruç tutalım namaz kılalım sevap kazanalım
y: tamamda hacı geri kalan 9 ayda napıcaz ?
x: anasını sikicez olum ortalığın gece gündüz demeden
--spoiler--
neyine güvendiğini merak ettiğim müslümanlardır. . allahın sana bahşettiği rızıkları hapur hupur yemeyi biliyorsun ama iş yaradanın sana bağışladığı bunca nimete şükretmeye, cenabı hakka olan bir nevi vefa borcunu ödemeye gelince ortalarda yoksun. bu mu lan senin kulluk bilincin? ulan var ya nası bi nefretim var bunlara kelimeler kifayet etmez. er geç hesap vakti gelecek ama. amel defterin açıldığında yaradananın karşısında o nur cemalin nasıl şekilden şekile girecek çok merak ediyorum.
yiğidin hası müslümandır, cennette hurilerle grup seks normal, üç aylarda seks yapmak mı anormal amk?

(bkz: bırakınız sevişsinler bırakınız siksinler)

(bkz: adam smith)
(bkz: ben dürüstsem sarhoşken de geçerim)