bugün

bir taraftan saçını kapatırken diğer taraftan tüm vücut hatları belli olacak şekilde kıyafet giyen kadındır.

önceleri böyle tiplere çok kızardım ama ne kadar yanlış düşündüğümü şimdi şimdi anladım.
sonuçta inanç onun inancı ve günahsa da ona günah.
nasıl ki piercing yapıp orasını burasını deldirene laf etmiyorsak ona da saygı duymalıyız.
sonuçta herkes dinini kendine göre yorumlayıp yaşıyor.
belki ona göre stil bu
sanane yarrağım demezler mi adama.

not: özgürlüklerden yana olan bir bireyim, şakirt kesinlikle değilim.
dubai, malezya, singapur ve türkiye'dendir.
tabiki kimsenin ne giydiği bizi ilgilendirmez ama şunu anlayamıyorum. örtünmekteki amaç bir nevi kendini korumak. hoş zihniyetsiz kişiler çarşaflıya bile bakar, orası ayrı. neyse, madem sen allah için bir şey yapıyorsun o zaman düzgün yap. he aile baskısı ya da toplum yüzündense hiç yapma. herkes kararlarında özgür olmalı sonuçta.
kafasında türban götünde tanga olan faşik paralelcidir.
rejimdeyim deyip künefeleri löp löp götüren insandan farkı yoktur bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtir. kafasını niye kapattığı ise merak konusudur saç göstermek günahta göt gösterme ile bir ayet yayınlanmadı diye mi acaba?
tahrik eden kadınlardır. iranlı esmer güzeli kadında nirvanasına rastladığım durumdur. otelde kaldığı 3 gün boyunca ben işten kaçtım o havuzdan. o odanın dili olsa da anlatsa.
Cogu erkegin fantazilerini susleyen kadindir.
giyim tarzını siyasallaştırıyor ve rant unsuru yapıyorsa, kendini azize sanıp milletin dinine, imanına küfrediyorsa karşı çıkılması normal olan kadındır.

edebini bilip, hayatı allah ile arasında yaşayan biriyle kimsenin bir problemi olamaz.

mesele giyim tarzından öte dinle alakalı ise ve bu dinde haramın ne olduğu açıkça belirtilmiş ise 1.000 euro'ya eşarp, gözlük, vs aksesuarla örtünmüş gibi yapan kadına laf söylenmesi gayet normal.

ben allah için değil kul için örtündüm desin, eyvallah.
Nabzı da atiyorsa oh mis.

Dört iklimi birlikte yasayacagin Can hatundur.
üstü mekke olmayan kadındır.
Basında eşarp altında mını olan kısıdır. Saçını yada boynunu kapatır. Ancak gıyer dar elbıseyı alta çeker mınıyı sorsanız kapalıdır. Gerçek kapalılara hakarettır.
lise yıllarında her türlü kaşarlığı başarı ile yerine getirip evlenme çağı geldiğinde talililerini yanıltmak amacı ile başını kapatan kadındır.
(bkz: üstü minare altı kerhane)
mekkede hacca gidip,pariste aşk yapilası kadındır.aklı cennettir,altı cehennem.ateyizler için bi açıklama bulamadım şimdilik.