bugün

Başörtülü lezbiyen diye belirttim çünkü içine düşülen kültürel, ahlaki yozlaşmanın boyutunu gözler önüne seriyor! Başörtüsünün arkasından oyunlar çevirenlere yazıklar olsun. Şu habere bakın ne hallere düştük. Feminizm +lgbt bizi bu hale getirdi herşey mübah!!

Ordu'nun Ünye ilçesinde karısı ve onun lezbiyen kadın sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak evinin önünde tabanca ile vurdurulan koca, yaklaşık iki haftadır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. iki kadının, talihsiz adamı ilişkilerine engel olmasın diye öldürttükleri ortaya çıktı.

https://www.haberler.com/...an-sahis-13685960-haberi/

Ünye ilçesi Çınarlık Mahallesi'nde meydana gelen olayda eş cinsel olduğu iddia edilen A.O, yine eşcinsel kadın komşusu H.S. ile birlikte oldu. Bir süre birlikte yaşayan kadın çift, iddiaya göre A.O'nun 47 yaşındaki kocası Hasan O'yu ilişkilerine mani olmasın diye öldürtmek istedi.

TEDAVi GÖRDÜĞÜ HASTANEDE YAŞAMINI YiTiRDi

iddiaya göre karısı ve onun eşcinsel arkadaşı tarafından kiralık katil tutularak evinin önünde tabanca ile vurdurulan Hasan O, yaklaşık iki haftadır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

EŞi, SALDIRIYI DÜZENLEYEN VE 3 KiŞi TUTUKLANMIŞTI

Silahlı saldırı sonrası polis ekipleri, geniş çaplı soruşturma başlatmıştı. Hasan O'nun eşi A.O. ile arkadaşı H.S. ve D.K. (16) ile B.S. (17) gözaltına alınmıştı. A.O'nun, anlaşmazlık yaşadığı eşini öldürmesi için biriyle anlaştığı, arkadaşı ve yaşları 18'den küçük 2 kişiden yardım istediği öne sürülmüştü. Polisteki ifadelerinin ardından Ünye Adliyesi'ne sevk edilen A.O. ile arkadaşı ve 2 kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Polis ekipleri ayrıca Hasan O'yu silahla yaraladığı belirlenen G.D'yi de istanbul'da gözaltına almıştı. Emniyetteki işlemelerinin ardından adliyeye sevk edilen G.D, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.
verilmiş sadakamız varmış mk 1 km yakınımda bu şahsiyet.

neler dönmüş serhat ya.
Ölen erkek olunca hiç umursamıyor. Öldüren kadın olunca zaten herkes görmezden geliyor. Bu feminist dünya düzeni hiç insancıl değil.
Cinsiyetçiliğe karşıyız derken tam aksine çok cinsiyetçil.
Başlığa gülmekten yazamıyorum.

Ulan hani marjinal bizdik!
başörtüsü, lezbiyen, biseksüel ve heteroseksüelin bir arada olduğu fantastik olay.
birde öldürme nedir ya çok sıkıldıysan ayrıl, tabi bu seferde erkek gaza gelip kadını öldürebilirdi o da mümkün bu memlekette.
hem başörtülü

hem de lezbiyen

gün geçmiyor ki

dinciler birşeyle gündeme gelmesin

ayrıca

din elden gidiyeaa.
Söylenmiş ama tekrar etmekte fayda görüyorum: hani marjinal bizdik hülen!
Kemalikler Ünyeye de ulaşmış.
https://mobile.twitter.co...tatus/1319540057473241088

Yorum yok.

Edibüdü: dayanamadım...
Sokakta bira içme, Netfiliş yassaglansın.

işin acı yönü ise bu insanlar sokakta bira içmez ve Netflix izlemez.
(bkz: başörtülü lezbiyen) swh

Dini ne güzel kullanıyorlar. Her türlü.
Lezzoysan evlenme
git başkasinın amıni dille.
Bak yine sinirlendim.
Boşa kocani sonra ne yaparsan yap .
Ohaa ülkenin geldiği son noktaya bak.