bugün

Adam gibi okuyun lan! Bakın 11 yıl okudum burda yazıyorum işte.
çıkın önünüze gelene küfür edin. içinden geçin delip geçin.
Terörist olmayın adam akıllı okulunuzu okuyun.
hoca gelince ayağa kalkmıyorsunuz geç geldiyseniz kapı tıklatmadan dalıyorsunuz ilk gün liseden kalan üniformayla gelmek adettendir.
ergenler tüy bıyıklarınızı kesin de gelin mk.
bu tarz sorulara karşı dirençli olun !
görsel
içeri girerken ayakkabılarınızı çıkartın.
Kyk yurdunda kalıyorsanız asla kafeteryadan dolap kilidini almayın. Bütün anahtarlar açabiliyor çünkü. Bi boka yaramiyor.
Sağ ayakla girin kampuse.
her gün okula gelen ve yerinize imza atmaktan çekinmeyecek kişilerle aranızı iyi tutun, siz de arada onun yerine imza atıp ona küçük sürprizler yapın.
yurtta kalmak zorunda olanlar; ilk günün gazına gelip ilk defa samimi olduğu insan ile "abi süper anlaşıyoruz yaaaa! aynı evde olsak kesin süpersonik olur. evet eve çıkalım biz." diyerek eve çıkmayın.
Abazalık yapmayın, cool görünün, ortamı kurduktan sonra herseyi akışına bırakın.
Hemen ortam yapma, insanlara çok fazla güvenme, dersleri sallama, benden bu kadar.
o keçi sakalından çok pişman olacaksın ben söyliim.
okulun etkinliklerini kaçırma, dans kurslarına dil kurslarına git,kendini geliştir, evinde miskin miskin yatma,gerekirse dersleri sallama ama bunları yap.
Zenginseniz siktir edin herseyi zaten hepsi olur.
Bitirmeyin. Uzatabildiğiniz kadar uzatın. Bitirince, gerçek hayata başlayınca sadece dert sahibi oluyosunuz.
Her kıza yüz vermeyin biraz giderin iz varsa daha sonra onlara bir bred bitt gibi gorunebilirsiniz.
Her derse girin. Özellikle dil eğitim derslerini kaçırmayın. Sonra büyüyüp kocaman insan olduğunuzda o dil eğitimlerine milyarlar yatırmak zorunda kalıyorsunuz. Enayilik.
ilk sene Arkadaş grupları ile herhangi bir kafede kapatacağınız o masalara seneler sonra yalnız oturacaksınız..
okula başlar başlamaz "hadi içelim sıçalım çılgınlar gibi eğlenelim partiye gidelim karı kız keselim" diye gelirseniz okulu bitiremezsiniz zaten hepsi sırayla olacak işlerdir acelesi yoktur.
Ananızı babanızı düşünün , o zaman kötü yolda olmazsınız .
Kızlar teklif etmiyor. Boşverin.
En iyi yol bildiğin yoldur dostum. Keyfine bak kebabını ye.
Görmemiş gibi davranmayın. Görmüş gibide davranmayin.
Sadece davranmayin.
tek yapmanız gereken kendiniz olmaya devam etmektir. 'Abi Ben üniversitede yeni bir sayfa olucam çok daha farklı biri olucam' mı diyorsun o öyle olmuyor kardeşim haberin ola. Bir de olabildiğince çok fazla erkekli olan gruplardan kaçın benden söylemesi