bugün

başı açık kızlar için iyi gözlenmesi gereken süreçtir.
derler kızları okutmazlar sonra eşi doğum yapacakken bayan doktor ararlar zihniyetini silktiğimin çoçoğo.
lise terk erkek tespiti.
1 aydan kısa süren bir süreçtir.Zira ortama 3 günde alışmakta,1 hafta da işleme başlamakta ve sonrasında da kartı deliğe sokuyorlar işte.Bakiyesi yettiği kadarı.
Bu dönemde şöyle bir mantık var;
Üniversiteye geçtim özgürüm
Eve çıktım istediğimi yaparım
Erkek arkadaşda biraz şerefefslz lse süreç başlar.
Tartışma yaratmaya gerek yok. Orospu ruhlu kız zaten üniversite ye gitmese bile orospu olur. Üniversite sadece bir aracıdır bunun için. Ancak üniversitelerde dönen müthiş sex sadece bunu gözle görünür yapar.
Anlaşıldığı gibi bu yoldan geçmiş kızlar baya bir kendini avutmaya çalışmaktadır. Lakin her boku yiyip sonra pişmanlık duyanlar veya bu tür başlıkları sindiremeyenler o kadar ileri gitmiştir ki ana bacı muhabbetine girmişler.
ben naçizane anlatayım arkadaşlar;

* üniversiteye kayıt yapılır, eğitim başlar
* ilk 1 ay etrafa bakılır, sınıftaki yakışıklılar belirlenir ve sevgili bulunur
* ikinci ay çevrede tanındıktan sonra erkekler eve alınmaya başlanır
* erkek arkadaşının evine gidilir, o ona gelir kız ona gider.
* sonrada okul boyu ilişki yada ilişkiler devam eder
* okul bitince de b..tan bir gerekçeyle ilişki bitirilir...............

okul bittikten sonra işe girilir ve zengin bir koca aranır bulunmazsa nefes alsın yeter kriteri devreye girer bazı kızların (tabi hepsinin değil) bu bahsettiğiniz süreci böyle işler.
Bin belanizi versin allah.

(bkz: bunun anana sorsana delikanli) hatta bacina sor.
her erkeğin içinde olduğu süreçtir.

demek öyle arkadaşlar,
gelin bu duruma sizin açınızdan bakalım.

sözün sahibinin üniversite mezunu bir annesi var ise, kendisi orospu çocuğu demektir.

ablası üniversite okuduysa eğitimli orospudur onun mantığına göre.

üniversiteye gidecek kız kardeşi var ise oda aynı yolun yolcusudur.

üniversite mezunu bir kadın ile evlenirse pezevenkliğe doğru bir adım atar.

nasıl iyi oldu mu böyle?
(bkz: üniversiteye bakire gidip folloşa dönen kızlar)
Üniversite ye giden kızlar özellikle ailesinden ayrı ise herşeye meyillidirler. Ancak gerçekten adam gibi bir babanın yetiştirdiği kızlar müstesna. Üzülerek söylerim ki kızların yüzde 60 ı üniversite de bekaretini kaybeder. Bununla birlikte orospulaşma süreci başlamış olur.
sizler okumayın lütfen namusunuzla kalın pis beyinliler.
bacısı üniversiteye giden erkekcik yazarın iyi bildiği süreç.
Çirkin ifadelerle dolu olan ve okumaya tenezül bile etmediğim başlıktır.
1.sınıfta ,hiç kimseyle konuşmazlar,ağır abla rolü yaparlar.çalışkan görünürler.

2. Sınıfta, dersleri falan salı verirler,erkeklerle tanışmalar,takılmalar başlar

3.sınıfta,yurttan atılır kendi kafa dengi kızla eve çıkarlar,gece gezmeleri barlar falan iyice bokunu çıkarır.

yılbaşında bekareti kaybeder,ama sorun değildir,diktirir.hamile kalmamak için türlü yollar dener.

4.sınıfta, yumurta kapıya dayanmıştır.malum son sınıf aile diplama bekler,1 deki o çalışkan kız rolüne dönmeye çalışır ama olmaz.
bu arada ev arkadaşıyla beraber devam ederler malum olaylara.
sonra bakarlar işin sonu yok.
kopya karşılığı erkeklerin cinsel ihtiyacını karşılar,oda kesmez büyük oynar ve not karşılığı hocalara yatma teklif eder.

sonuç: okul öyle böyle biter,elde diplama,vücudunda onca erkeğin iziyle aile karşısına çıkılır.bir süre sonrada iş hayatına girilir,orada da terfi için şeflere,müdürlere muamele çekilir.

foto finişdede amsalak bir koca bulunur,ve kendini ona kakalatır...
kız üniversiteyi kazanır. babası bin bir emek ile gönderir kızını üniversiteye. adamın para kazanmak için iflahı sikilir resmen. kız ise sevgilim der verir ilk başta. sonra diğer sevgili, sonra diğer sevgili. al sana orospu işte. sonra okul biter ''babacım okulu bitirdim'' der ve babasının boynuna sarılır. yüzsüzlüğün bu kadarı olmaz.
Ciddi olarak düşündüğümde aile ve çevre baskısı ne kadar fazlaysa o kadar kısa süren süreçtir.Yazıktır,günahtır ama bundan yararlanmakta bizler için fırsattır.Pislik canlılarız vesselam.
% 100 doğru olmayan bir süreçtir. üniversiteye gidenler arasında namuslu olanlar da, üniversiteye gitmeyenler arasında o... olanlar da mevcuttur. ben o...luğu karakter olarak değerlendiriyorum genellikle. bana göre bu şekilde düşünen % 100 yobazdır. Yobaz olmasa böyle düşünmez.
şerefsizsiniz lan o kadar kızın günahını alıyorsunuz. olmayan süreçtir.
içinde orospuluk varsa hızla gelişen 1 2 aya tam olarak evrimini tamamlamış süreçtir.
türbanlılarda daha spesifik olarak gözlemlenmiş olan süreçtir.
(bkz: ilim yuvası)
yine akıllara gelmiş süreçtir.
orosbu çocuklarının söylemidir. Ananız da kazanır da inşallah bi üniversite.
not : erkeğim adam gibi hemde. Sadece cinsiyetim erkek değil.
üniversiteye giden erkeğin gavatlaşma sürecinden daha uzundur.