bugün

Üniversitede de bu işi beceremezse zor durumda kalacak erkektir. Zira akranı kızlarla bir daha aynı ortama girmesi zor olacaktır.
düz duvara tırmanandır, asosyal kişiliktir ki üniversitede kız bulmaya çalışıyorsa bu zamana kadar kız bulamadığı gibi yaşayamadığı diğer eylemlerde düşünülürse tüketici toplumun parçasıdır
birinci öğretim olmasına rağmen gece saat 11'lere kadar okul kantininde, kıçı yosun tutana kadar oturup kızlara bakan ama hiç bir icraatı olmayan erkektir..
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş) rivayetinin ilk üç ay doğrulanmadığını anladıktan sonra, sevgili arayışına giren erkektir.
benim lan bu. o değil lisede falan da gayet sevgilim vardı. yani öyle ömrü boyunca sevgilisiz ezik bi' tip de değilim. ama benim arayışım biraz ted mosby sendromu'ndan kaynaklanıyor. yoksa üniversitede kızlar teklif ediyormuş efsanesi benim için geçerli olmuştu bundan tam bir sene önce. tabi kabul etmedim maksat eğlenilecek kız değil evlenilecek kız bulmak ya...

kızlar yanlış anlamasın hemen; demek istediğim ilişkinin başlamadan sonunu görebiliyorsan o ilişki senin için eğlencedir. kız veya erkek farketmiyor. üniversite ortamı eğlence amaçlı ilişki arayan gençlerle dolu olduğu için gelecek amaçlı ilişki aradığınızda biraz fazla seçici oluyorsunuz. bu durumda da üniversitede kız arkadaş bulmaya çalışan erkek sıfatınız olur şansınız da yaver gitmezse.

eğer siz de böyle bir durumda iseniz, sizinle geçilen taşşakları kafanıza takmamanız önerilir, geleceğiniz için uygun adayı arama/bekleme yolunda iyi şanslar dilenir şahsımca.
sonunda pes edip doğaya aşık olan erkektir.
hay götüne koyayım onun ben denilesi erkektir. ne işin var senin üniversiteye gitmişsin, kız arkadaş senin neyine. oku adam gibi, karşı cinsle münasebet kurma. paşa paşa gel evine di mi. hatta erkek arkadaş bul onunla sevgili ol.
erkek arkadaş bulmaya çalışan kız ile denk gelinirse tadından yenmez.
meslek yüksek okullarına gelen erkeklerde daha çok rastlanan durum.
kendi sınıfından bulursa yürütme şansı %3.4 olacak erkektir.*
üniversitede erkek arkadaş bulmaya çalışan kızdan daha iyi durumdadır kanımca..
eğer bir arayış içindeyse kız arkadaş bulamayacak erkekdir bırakın onlar sizi bulsun efendi gibi adam gibi ağır olun oturun oturduğunuz yerde.
bulamazsa kendisine iyi bir kariyer bulmalıdır. sonra kızlar onu buluyor.