bugün

Şeyh uçmaz müridleri uçurur lafının en iyi örneklerinden biri, ben anlamıyorum ünal aysal diğerlerinden farklı olarak ne yaptı? mali yapıyı mı düzeltti? hiç sanmıyorum doğru düzgün bir teknik direktör getirip harika bir sportif yapı mı kurdu? sırf italyan diye getirdiği adamlardan bunu yapmadığını da anlayabiliyoruz. o zaman ne bok yemeye adamın arkasından ağlıyorsunuz.

Edit:Eksi vermeyin amk örnek verin.
görevi bırakacağını açıklamış gs başkanı.

2 gündür bilgisayar tv falan kullanmıyorum hayattan kopmuştum neler oldu biri bana özet geçse hayrına .
adam 'bana galatasaray'ın arazilerini sattırmayacaksanız ben başkanlığı bırakıcam' dedi, sattırmadılar, adam istifa etti, arkasından gs taraftarı da efsane diyor. anlamak mümkün değil. bak kardeşim adam niye istifa etmiş haberi de var; http://www.fanatik.com.tr...milyon-dolar-lazim-388169

kendi cebinden para harcamak istemediği için kaçan başkandır kendisi. Benim gözümde tüpçüden farkı yok açıkçası.
bir Fenerbahçeli olarak Galatasarayı idari anlamda sikip atmış ve şimdi de köşeye geçip galatasayarı ne hale soktuğunu buzlu viski içerek izleyecek olan iş adamıdır.
hiç yaşanmaması gereken şeyler yaşandı denir ya tam da bu adamın bize yaşattıklarını ifade etmeye yakışır bir cümle bu. tabi bu söylediğim son 1,5 yıllık dönem için.

ilk geldiğinde takımı adeta yoktan var var ettiler fatih hocayla. elmander, ujfalusi, muslera, selçuk, melo gibi futbolcularla müthiş bir takım ruhuyla efsane bi sezon geçirdik. o sezon tüm o süper final saçmalıklarına rağmen göğsümüzü gere gere şampiyon yaptılar bizi.

ikinci sezon ligde ilk yıldaki gibi maçı domine eden o futbolu ortaya koyamasak da şampiyonlar liginde çeyrek final gördük. ama güzel günler uzun sürmedi. fatih hocayla ipler gerildi koptu, taraftar bölündü takımda da soğuk rüzgarlar esmeye başladı. o günden sonra ne takım ne oynanan futbol ne taraftar tat vermedi.

çünkü ünal başkan fatih hocayla geldi, herkes takımı bataklıktan çıkaran bu ikilinin kalıcı olmasını istedi, fatih hoca Ferguson olsun istedi. ama ne olduysa o ikili arasında oldu onlara girmiycem yollar ayrılınca Galatasaray bitti. evet gecen sene ikinci olduk, sampiyonlar liginde gruptan çıktık ama ortada futbol yoktu, ruh yoktu.

ne mancini ne prandelli iyi gelemedi Galatasaraya. bundan sonra halimiz nice olur bilinmez. ama biz ünal başkanı da sevdik fatih hocayı da. keşke şartlar bu hale gelmeseydi, ama hayat işte. bu saatten sonra yapacağı en doğru şeydir bırakıp gitmek. ama ne olursa olsun biz senin bu takıma ve taraftara yaşattığın güzel şeyleri ve federasyona,şike kardeşliğine karşı onurlu ve dik duruşunu unutmayacağız. uğurlar olsun.
galatasaray'ı batırıp kaçmaktadır.
fatih terim'in ahını almış olan estetikli.
elmander, ışıl ve başkan. kimi sevdiysek gitti.
neden ünal aysal?

gezi parkı direnişi için korkusuzca açıklama yapabilen tek başkan olduğu için;
http://www.youtube.com/watch?v=Zy9UTwWi3N0

akpnin twitter yasaklarına tepki gösteren tek başkan olduğu için;
http://www.galatasaray.org/kulup/haber/19638.php

fb ile bjknin tarihleri boyunca yaşadıkları tüm şampiyonlar ligi başarılarını sadece 2 kez şampiyonlar ligine katıldığında başardığı için;

siyasi erk ile el ele vermiş şikeci çetesine karşı durduğu için;

siyaset ve fb uşağı federasyonların ahlaksız uygulamalarına tavır koyduğu için... için de için...

fbli itlerin inadına, kalmalı...
Adamlar hala yok gezi parkına destek verdi, twitter yasağına tepki koydu, camia içinde düşmanları var diyor, ulan biz adam gibi adamlık yarışması mı yapıyoruz burada? bir spor klübünün başkanı için en önemli kıstas başarı/mali harcamadır sonuç gayet açık ve net, klübün meteliğe kurşun attığı bir dönemde gelsin drogbalar gitsin sneijlerler, tellesler, pandevler, cemaililer. dünya bonservis veya yıllık ücret verdiğimiz bu adamlar arasından en iyi performans gösterdiğini idda edebileceğimiz sneikler ve drogba bile bence aldıkları paranın hakkını tam olarak veremediler; bazı iyi maçları olsada istikrar konusunda kesinlikle sınıfta kaldı bu adamlar. aysalın teknik direktör tercihlerine bakıyorum manchini gibi aldığının** 4 te 1 ini veren bir adamı muhtemelen sadece karizmatik diye göreve getirdi aynı şekilde ona da dünya kadar para ödedik. madem para yok ey aysal yekta, melo, ceyhun ortasahası neyimiye yetmiyordu? madem para yok burak ve selçukla abuk subuk uzun süreli sözleşmeleri neden imzaladın? alex telles e 8 milyon dolar para verirken yabancı sınırı olan bir ligde tarık çamdal için neden bu kadar cimri davrandın? kendisine bunlar sorulmalıdır yoksa botoksmuş, platesmiş, geziymiş, twittermiş bunlar sadece kendisini ve ünal aysalın şahsi kimliği hakkında düşünce yürütmeye çalışanları ilgilendirir, bizi ilgilendiren kısmı galatasarayı nasıl yönettiği.
gitmesinin en büyük sebebi kulüp için ufukta çok büyük ekonomik kriz görünmesi. yani kaçıyor lan adam yıldırım demirören gibi. sermaye artırımı ile borç ödersen olacağı budur.
taraftar, prandelli, oyuncular, emir sarıgül gibi yöneticiler gitme diye baskı yapıyor. kal be başkan.
Git artık yeter hevesini aldın yeter tadında bırak.
http://inciswf.com/33hmpk77.swf
http://inciswf.com/33hmpk77.swf
(bkz: ananızı sikti orospu çocukları)
nasıl gülüyordur lan şimdi fatih Terim'i tv'de gördükçe. *
günah çıkarma turları yapan kişi. sıva bakalım.
"Bugün en ciddi sorunumuz dünyanın en güçlü ekonomik gelişimine sahip olan futbolun maalesef ülkemizde bazı vasıfsız kişilerin ellerinde gerileyerek, uluslararası arenadan çekilme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıdır. Çok güçlü bir ekonomi yanlış kişilerin elinde çok kötü duruma düşebilir. Bu alarmı bugün görevden ayrılırken ben çalıyorum. Lütfen aklınızda tutun"

gider ayak iyi geçirmiştir.
efsane başkan olabilecekken yaptığı saçma hoca tercihleri ve galatasaray'ın en zor gününde görevden kaçması sebebiyle galatasaray'ın en kötü başkanları arasında yerini almıştır. o da galatasaray'ın büyüklüğünü ve kuruluş gayesini anlayamamış bir başkan olmuştur. galatasaray için lig asla hedef olamaz.
Gereksiz bir kisilik. Kalite kalite diyerek getirdigi italyan dallamasi sayesinde takimin hali vahim.
başlığın ilk entry lerine bakın bide günümüz tarindeki entrylere ne oldu övülesi yarrak zengin iş adamı göte mi kaçtı
ünal başgan olarak bilinir.
başarılı başkandır burası net kimse götünden fesatlık fışkırtmasın.

gs yi belkide tarihinin en kötü durumlarının birinden teslim aldı ve üstüste iki yıl şampiyon yaptı.

iki sene üstüste şampiyonlar liginde bir üst tura çıktı gs, hatda çeyrek final bile oynadı.

e ulan bir kere boş konuşmayın bu biiiir.

ikiye gelirsek bu adamın en büyük hatası yanındaki elit takılan yardımcılarının onu yanlış yönlendirmesine izin vermesi.

galatasaray için adı başarı ile endekslenmiş iki önemli galatasaray insanının evet bu tarifi ikiside altını taşa taşa dolduruyorlar bu iki kahramanı kişisel egolar yüzünden takımdan uzaklaştırdı.

bu iki kahraman herkesin bildiği gibi albayrak ve dürüst'dü.

ve sonra dengesi bozulan uçak misali yalpalaya yalpalaya iniyoruz evet burası da net.
görev süresi sona eren galatasaray başkanı.
güle güle git, büyük başkan...

https://pbs.twimg.com/media/ByWq1C3CAAAv3qg.jpg
güncel Önemli Başlıklar