bugün

ağlaya ağlaya futbolu bıraktığını açıklayan büyük kaptan.

http://static.flickr.com/...88336096_038a5ff1ff_b.jpg

bu taraftar seni unutmayacak!!
iyisiyle kötüsüyle sevdiğimiz kaptanımızdır. futbolu bırakmasına biraz üzülsem de sağlığı için yerinde bir karar olduğu kanaatindeyim. yolu açık olsun.
Sol kanattan top sürüp sağ dış ayağıyla ortalarını unutamayacağımız futbolcu...
fenerbahçe taraftarının asla unutmayacağı kaptandır. tam bir görev adamıdır. sol kanattan bindirme yapıp çizgiye geldiğinde topu çekip rakibini yatırışını hiç unutmayacağız.
sağlık sorunları yüzünden futbolu bırakmak zorunda kalmıştır.
güle güle 5'le doymayıp 6 yapan büyük kaptan.
bir beşiktaşlı olarak gıcık olurdum kendisine. birçok maçta topu çizgiden çevirip beni sinir etmişti. şimdi keşke olsa da gene sinirlensem diyorum. kalmadı formasını terleten futbolcular be ümit! yolun açık olsun...
hakkında şu sıralarda pek entry girilmeyince sparta'ya göç etti sandığım.
soldan, sağ dış ortalarıyla hatırlayacağımız efsane futbolcu.
tekrardan fenalık geçiren eski futbolcu.

http://www.sporx.com/futbol/almanya/163179/?ref=AKM1
köln'de, antreman sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırılan futbolcu.
antrenörlüğü de bırakacak olan eski futboldu. allah acil şifa versin.
türkiye'de hala yeri doldurulamayan sol bek. hakan baltaymış bilmemneymiş hikaye.
hani bazı insanların yanağını sıkmak istersiniz, çok sempatik gelir size.

işte bu adam da bana öyle geliyor. futbolculuğu, efendiliği, duruşu adam gibi adam.
7 yıl önce tarihi 6-0 lık maçta son golümüzü (dk86: da) atan milli futbolcu.
mke ankaragücü'nün başına getirilen roger lemerre'nin yardımcılığını yapacak olan eski futbolcu.
soldan yaptığı her bindirme sonrasında kendisine atılan pası, sağ ayağının dışıyla orta yapma lüksüne girerek auta yollayan ve bunu defalarca tekrarlayan büyük (!) kaptan.
sol bek görünümlü top toplayıcı olan eski fenerbahçe yeni köln futbolcusu.
sadece avrupa kupası maçlarında traş olan eski futbolcudur.
Orta açmayı dört senede öğrenmiş eski futbolcudur.
sol beke çekilerek ön liberodaki tüm katkısı unutturulan, sol bekte iyi niyetle çalışmasına rağmen olmayınca mabut neylesin kel mahmut sözünü aklımıza getiren nadide futbolcu...
alex bu ülkede 2. sınıf topçuysa sen kaçıncı sınıfsın? diye sormak lazım gelen teknik direktör yamağı.

''alex'in kaptan olmasını ben önerdim ama yalanlarlar'' demiş.

ne gerek var birader ya 6 yıl bu takımda oynamışsın 3 yıl alex'le top oynayıp şampiyonluklar yaşamışsın, ne gerek var böyle sözlere? alex'e laf atmayan bir sen kalmıştın bir de alex koşmuyor de tam olsun.

(bkz: alex koşmuyor)
Dolmuş şöförü görünümlü sol back oyuncusu.
yurtdışında antrenörlüğe devam edecekti. sahip olduğu vizyonu bize televizyon ekranlarında aktarmıştı. ama gel gör ankaragücünde antrenör. Senin hakan kutludan bşr farkın olsun be ümit. niye erken geldin bu kadar.
dünkü gençlerbirliği-ankaragücü maçında yine rahatsızlanmıştır kendileri. neyseki çok ciddi bir şeyi olmamış maçı kulubeden izlemeye devam etmiştir. *
gözleri ömre bedel antrenör, eski futbolcu.