bugün

Bu arap milliyetçilerini gösterip Türk ırkçılarına hakaret eden güruhun bazı ayrımları öğrenmesinde fayda vardır. Ülkücüler ırkçı değil arap milliyetçisidir. Sokakta ya allah bismillah diye bağıran, camilerde namaz kılarak eylem yapan bu topluluğun türklerle ve türk ırkçılarıyla ne ilgisi olabilir ?

Çoğunun soyu kürt, ermeni, çerkes olan bu güruhun arabın kadına zulmeden ahlakını yaşatması da soyundaki bozukluk ile birlikte sahip olduğu arapçılık düşüncesinden ileri gelmektedir.

Türk kadınına bu ülkede haklar verip üstün tutan Mustafa Kemal Atatürk'ün de bir Türk ırkçısı olduğu malumdur. Türk töresini bitirip yerine arapçılığı getiren ülkücülere dur demenin vaktidir.
ülkü ocaklarının birleşmiş milletler gibi olması yüzündendir. Kürdü, arabı, çerkesi ne ararsan var amk.

Yıllar önce de söyledim, bugün de söylüyorum; Osmanlı zihniyeti devam ettiği sürece türk kimliği her kulvarda zarar görecektir.
özgecan aslan adlı kıza tecavüz edip öldürenin bir ülkücü olduğu düşünülürse evet türkçülerin adını kirlettikleri doğrudur. en iyi ülkücü ölü ülkücüdür. şerefsizler.
cehaletten kaynaklanan durumdur. evet malesef bilerek rusya'ya karşı kullanmak için cehalete sürüklendi ülkücüler.

(bkz: gladio) (bkz: türkiye nin nato üyeliği) (bkz: komünizmle mücadele dernekleri) (bkz: din elden gidiyor)
zaten ak parti'ye oy kaymasının sebebi de budur.
aynı bukun yeşilisinis dustum.
Arapların türklerin adını kirletmesi durumu.
'ırkçı'dan sonrasının okunmasına gerek olmayan embesillik biçimidir. hiç olmazsa ırkçıların sık sık yaptığı gibi 'milliyetçilik' kılıfını kullanır insan. olmayınca olmuyor işte.
türkeş'ten beri devam eden operasyon.
Aralarına yoldaki apaçileri de kapsadıklarını düşününsek de bence kirletmezler dedirten entry.