bugün

ne zaman kendisini ülkücü olarak niteleyen biri ile konuşsam, asarız, keseriz, benzin döküp yakarız gibi sapkın, hitlervari düşüncülerinden çıkardığım sonuçtur. Eski ülkücülerdende bu hayli görülmektedir, eli kanlı olanları pekala mevcut..
bir yerlerden yine kuyruk acısı kokuları gelmekte olduğunun işaretidir.
götten dolma bilgilerle ortaya atılmış sanı...
solcuların 80'li yıllarda öldürdüğü insanlardan bi haber insan söylemi. önkuzuları, özmenleri öldürenler kimlerdi hatırlamak gerekir.
yetiştirilme tarzlarındandır asarız, keseriz lafları. facebook'ta var bi tane paylaştığı şeyler çok gülünç gerçi aşırı solcuların da öyle hepsi ıslah edilmeli efendim. insanlar kaynaşmalı, tanımalı birbirlerini o zaman her şey daha iyi olacak.
maşa olmalarından kaynaklanır. çoğunluğu saf gençlerdir.

zamanında demirel, özal, erbakan, çiller, mesut yılmaz kendilerini pis işlerinde kullanmışlardır.

şimdi ise tebası, tabanı, başı, başbuğu komple akp'nin hizmetindedir.
ülkücüler hiç bir zaman akp'nin hizmetinde olmamışlardır.
yalandır. zira bunu yapanlar ülkücüler değil komünistlerdir.

http://video.uludagsozluk...saldıran-tkp-liler-13348/
ülkücülerle derdi olan yazarların ortaya attıkları hede.
doğru bir tespittir. söyleki cezaevlerindeki mahkumlardan elde ettiğim gozlemlerde buna çokça rastladım. her 5 mahkumdan 3'u ülkücü bıyıklıdir. ama severim bu adamları yinede işleri rast gelsin.
genelleme yapmayalım ama bende dahil olmak üzere muhtemelen bütün ülküdaşlarım katil'dir diye tahmin ediyorum.
(bkz: geçen gün yine sinek öldürdüm)

not: ülkücüyüm.
ülkücüleri faşist sanan zihniyetin son iftirasıdır. bunu söyleyenler, dursun onkuzu'nun, yusuf imamoğlu'nun ve daha nice ülkücünün nasıl öldüğünü de çok iyi bilmekteler. ama bunları yazmak işlerine gelmemektedir.
--spoiler--
Çok defa beynelminelci sloganlara yapışarak vatan çocuklarını kendi öz tarihlerine milli ve mukaddes kültür ve medeniyetlerine, milli ülkülerine yabancılaştırmaya; dinlerine, dillerine, bayrağına ve tarihine düşman etmeye çalışıyorlar.

seyyid ahmet arvasi
--spoiler--
ortada vatan düşmanı bir çok götveren varken olası ihtimaldir.
türkiye'nin en büyük katilinin marksist leninist bir örgütün üyesi olduğunu düşününce hiç de gerçekçi durmuyor.
Ülkemizde mevcut olan onlarca bölücü, bebek katili, sivil halk karsıtı insanların feyz aldığı görüsleri benimsemek onlarla sokaklarda slogan atıp sonrada ülkücülere katil demek büyük acizliktir.
Kurtların yanında laf edemeyip, buralarda başlık açan çakal söylemidir. Takmayınız efendim zira bunlar gereken cevabı herzaman reelde almışlardır.
Ülkücü düşmanlarının her zaman şiar edindikleri "çamur at izi kalsın sloganı" ile hareket ettiklerini göstermektedir,yine bu düşmanlar hatırlamalıdırlar ki kendi görüşlerinin içinden tikko, dhkp-c, dev-sol ve hatta pkk gibi terör örgütleri çıkıp devlete-millete zarar verirken ülkücü camiadan adı-şanı duyulmuş terör örgütleri neden yoktur ?

Geçmişi terör örgütleri ile dolu olan sol görüş azılı katil adayı olmaz iken ülkücüler nasıl azılı katil adayı olabilmektedirler ?
Kaç tane gerçek ülkücülerin otağı olan ülkü ocağına gidilmiş ve tepki görülüp bu sonuca varılmıştır ?

inançlarını materyelist felsefe üzerine kuran arkadaşlar artık hoşuna gitmeyen konularda da materyalizme güvenip,bilginin doğruluğunu araştırmadan önerilerde bulunmamaları gerektiği hatırlatmaları gerekmektedirler.