bugün

üç beş tane fazladan oy alabilmek için kendi vatandaşlarının hayatını sikip atan cumhurbaşkanıdır.
3 milyonda sayı mı lan 3,5 milyon o 3,5 milyon diye sinirlenmekte olan reyizdir.

http://multeciler.org.tr/...kiyedeki-suriyeli-sayisi/

nereden baksan 150-200 bin kadarda kayıt altına alınmamış olanı vardır. bir de bu rakamlar ocak başındaki rakamlar. aradaki 45-50 günlük sürede dahada gelenler olmuştur. bunlar bir de çocuk yapmayı çok seviyor malum. daha fazla yazamıyiciğim..
en az 5 milyon olarak düzeltelim.
ramazan bayramına şeker bayramı diyerek bile çileden çıkartmak mümkündür.
1 milyon afgan hintli özbek irakli var onlarida sayin lan.
başka bir ülkede olsa o makamda bir gün bile kalamayacak olan tiptir.

neyse ki yurdum insanı mazoşisttir.

(bkz: bir gün allah herkese cezasını verecek)
Tarih boyunca ulkesini satan kansiz, karaktersizler cok olmustur.... Asil aci olan, asil utanc kaynagi olan boyle birinin milyonlar tarafindan desteklenmesi, hala gotunun yalanmasidir.....
Bir halk kanla alinan topraklarin kansiz baskalarina peskes cekilmesini alkisliyorsa , lanet olsun o halka, lanet olsun oyle ulkeye...
olmaması gereken durumdur ülke'nin laikliğini bozuyor.
atatürk arapları attı birileri arapları geri aldı.

3 5 milyon insanı beslemek zorunda mıyız oldu sana 10 yıl sonra 25 milyon sonra niye işsizlik niye insanlar aç niye ekonomi kötü sen vasıfsız insanları ülkende bulundurursan tabi öyle olur azcık bir dubai'den örnek al adamlar çalışmayanı evde yatanı ülkeden atıyorlar.
KARŞILIĞINDA AVRUPA BiRLiĞiNDEN paralar almış cumhurbaşkanıdır. hem müslümanlar bizden birilerinden düşene yardım etmek bizim fıtratımızda var.
Geçen gün otobüste Türkçe konuşmaktan aciz sarışın renkli gözlü bir eleman vardı arapça soru soruyor adres sorunca konuştuk çerkez kökenliymiş Suriye'den gelince şimdi puansız devlet üniversitesinde okuyordu

Seni o Türkçe ile üniversiteye alanın ta amına koyim diyip indim.
Yanlışım varsa lütfen düzeltin. Resmi rakamlara göre türkiyede en fazla göçmen ıraklılar. suriyeliler ikinci sırada geliyor. Tabi afgan ve türkmenistan göçmenlerini de unutmamak lazım.
T. Ülkesini mülteci çöplüğüne çevirmiş cumhurbaşkanıdır.
Başlık 2018 açılmış ve şimdi 9 milyonlar hızla çoğalıyorlar sanırım.
ülkesine sokan cumhurbaşkanıdır...