bugün

Ülkemizin en büyük sorunu nedir sorunsalı?
ülkemizdeki en büyük sorun ne değildir diye değişmesi gereken başlık.
kondom.
egitim.
Saygılar...

Sorun sorunsalı nedir amk sadasd.
Softalık, kolay yönlendirilebilme. Eğitimsizlik, cahillik.
Ülke yönetiminin çok kötü olması ve akabinde gelen göç dalgasının, ülke huzuruna olumsuz etkisidir.
lego gibi oynanan eğitim . ayrıca kişisel fikrim bilerek halkın cahil bırakılması amacıyla yapılıyor.
Cahillik.
Tek sorun var oda gide gide sorun çıkaranların başını yakacak sorun. Oda sabri taşıran solcular. ilkesiz insanlar. Ama bak buraya yazıyorum. Bu kafayla giderseniz devlet dairelerinde iş bulamaya bilirsiniz. Çocuklarınız işsiz kalabilir. Ulan sizinkisi muhalefet etmek değil resmen ihanet etmek. Devlet iç be dış kimle düşman olsa ona kucak açıyorsunuz, kimle dost olsa ona düşman oluyorsunuz. Demekki tamamen iktidar olma inancını yitirdiniz.
başlık düzeltmesi yapan arkadaşlar harikasınız verdim artınızı *
burası norveç değil büyük başın büyük sorunu olur. osmanlının devamı bir devlet olarak bize verilen tarihi bir misyon var. tabiki büyük sorunlar olacak başa kim geçerse geçsin. dünya güç dengesini bozabilecek en büyük potansiyele sahip ülkeyiz. sorun biter mi hiç? mühim olan herkesin yaptığı işin en iyisini yapması ve birlik olması. kısacası ülkenin sorunu direk şu demek güç. erdoğan veya chp diyenler olacak onları... neyse. (bkz: vurun daha ölmedi)
ölümler.
göreceli olarak küçük sorunların ciddiye alınmaması.
Egitim, teroristler, dostumuzun olmamasi, koyun halk.
Uzlaşma kültüründen bi haber olmamız.