bugün

bu nasıl bir yavşaklıktır arkadaş. bu neyin aymazlığı neyin kahpeliğidir?

ben anlamıyorum, bir insan şiveyle neden dalga geçer? neden bir ırkı tamamıyla böylesine iğrenç bir şeyle yaftalar?

hayır, eşekle cinsel ilişkiye girmek her ne kadar iğrenç olsa da anadolu topraklarında normal karşılanıyor.

gidin efendim bir yozgat'a çankırı'ya çorum'a, kendi övünerek bahsettiğiniz kandaşlarınızın hani şu mohaç muharebesinde kralları dize getiren kandaşlarınızın da bizzat eşek siktiğini göreceksiniz. hem de bunu gururlar köy kahvesinde dahi anlattıklarına şahit olabilirsiniz.

ama ben gidip de demiyorum ki türk milleti eşek siker, eşek sikicidir. çünkü neden? genelleme yapmak aptallıktır amınakoyim.

gidin bi bakın valla, özellikle yozgat'ı bi deneyin derim. yeteri kadar şanslıysanız size de ikram ederler amk.

küfür müfür ettim arkadaşlar kusura bakmayın.
dişi eşeğe güneydoğuda öşek denildiğini bilmeyen yazar beyanı.

hayır o değilde, kürtçe ayrı bir dil olsun, ayrı bir ülke kurulsun diye götünü yırtanlarda aynı iticiliği saptayamıyorsunuz, ben ona çok içerliyorum. yada ne bileyim adamın teki daltaşak sokağa çıkıp yihu gökkuşağı kahrolsun ramazan diye bağırsa aynı iticiliği saptayamıyorsunuz, iki kadın sokağa çıkıp birbirinin vajinasını yalasa aynı iticliği saptayamıyorsunuz. çok içerliyorum, çok...

edit: entry'e yorum yapmak yerine hızını alamayıp cevap yazmış arkadaş. evet, "kürtçe ayrı bir dil olsun" ve "eööööhhhh".
saldırgan ırkçıların kürtler hakkında yaptığı komik olmayan ve yavan "espri"lerin artık ziyadesiyle baydığını gösteren iticilik hali.
kürtçe ayrı bir dil olsun....................................................................................

tebrikler, yeni bir boyut kazandırdınız...

edit: educatedtrick nickli yazarımızın, faşizme kazandırdığı yeni bir boyuttur ilk satırda yazan tümce.