bugün

Cocuklarin yaraticiliklarini kitaplarla koreltmek, onlari siniflara hapsederek enerjilerini sondururler. Hic bidi bidi yapmayin. Ustune bi suru de para alirlar.
(bkz: yeni troll olmuş ergen)
Laik sistemin öğretmenliği haramdir zaten, kari ogretmen erkek genclere hocalik ediyor, katiyetle caiz degildir. En güzeli medrese sistemi, geçelim şeriata herkes rahat etsin.
Bir sürü para derken o paraya onca zahmet çekilmez.öğretmenlik her dönem eleştirilmiştir.bir zamanlar elitlere özgü olan eğitim faaliyetleri tüm halka eğitim sistemi sayesinde yayılmıştır.öğretmenlerin aldığı paranın az bile olduğunu düşünüyorum.daha çok para alsınlar ki kültür sanat için para ayırabilsinler.kitap ve dergi alırken parayı düşünmesinler.ki türkiye öğretmenine en az parayı veren ülkelerin başında geliyor.
Ögretmenlik haram degildir nasıl haram olsun sen nasıl bişiler ögrencektin okuyup eline nasıl para gecicekti eski dönemde kadınların satıldıgı gibi devammı edilseydi söz ucar yazı kalır da yazıyı okumak icin onu ögreten gerektir oda ögretmenler sayesinde olur gencler allah askına yapmayın böyle .(
öğretmenin aldığı her kuruş anasının ak sütü gibi helaldir.

not: öğretmen değilim
Öğretmenler başımızın tacıdır.

Not: Öğretmen değilim.
Günde 75 dakika çalışarak 4.500 tl maaş alan imamların maaşı helal.
Resim müzik beden eğitimi gibi derslerin öğretmenlerinin aldığı para helal mi tartışılır.
maaşları milletvekili maaşlarından daha helaldir.