bugün

Nesil baya vahim durumda ya öğrenciler çok yetersiz yada öğretmenler gerçekten yatıyor.
madem bu kadar kıskanıyorsunuz siz de öğretmen olun siz de yatarak para kazanın amk.
çalışmadan kazanılan para helal midir diye düşündürür. evet.
Yozon on oz 2 oy totol
Koşon yoroyol totolo

Öğretmenler kadar beyniniz yoruluyor mu sizin? Aileleri 2 çocukla uğraşamazken en az 100-150 çocukla uğraşıyorlar ve çocuklarınıza veremediğiniz eğitimi vermeye çalışıyorlar.

Keşke her öğretmen ayda en az 50 bin TL kazansa. Bir heykeltıraş gibi Toplumu şekillendirenler, biçim verenler onlardır. Onlar sınıfa girdiklerinde kafalarında geçim sıkıntısı olmamalı.
benim anlayamadigim birsey var.
Madem ogretmenlik bu kadar kebap meslek, soyleneceginize niye sizde ogretmen olmuyorsunuz?
O kadar veledin saatlerce cigliklarina katlanmak bile bence basli basina bir is.
(bkz: Şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)

Dün öğretmenler çok para alıyor diyen zekiyenin başlığında düşüncelerimi belirtmiştim, sonrasında sildim. Çünkü bir insan akıl sağlığı yerindeyse, ciddi ciddi bunu savunuyor olamaz. Trollüyor olmalı.

Her iki türlü de anlattığım lafa değmeyeceği sonucuna varıyorum.

O yüzden,

Aynen öyle.
bu kafayı anlamıyorum
benzin olmuş 26
et olmus 150
ekmek 4
hersey almış başını gitmiş,
2-3-4 maaşı bir arada alana
işini hatalı yapana
yalan dolan söyleyene değil,
öğretmene takmış...
haa evet öğretmen yatıyor...
Ben öğretmen değilim fakat yatarak demekte saçma olur kazançlari iyi bence çalisma şartlarina göre ama milletin piçinlede uğraşmak kolay iç değil.
evinde tek çocuğuyla baş edemeyecek olan kişilerin yaftalamasıdır. her gün 40 çocukla ilgilen eğitim ver, falan filan. nasıl yatarak oluyormuş o)
Öğretmenler evde de sınav sorusu hazırlama, sınav kağıdı okuma vs gibi işleri yapıyorlar. Bu tatilleri hakkediyorlar bence.özel okuldaki öğretmenlerin böyle tatilleri yok. Ctesi bile çalışıyorlar.
Yahu mübalağ yapmayalım şimdi “yatarak“ demeyelim de; sırtlarında taş taşıdıklarını da söyleyemeyiz değil mi?..
“Efendim eğitim kutsaldır! Onlar bizim başımızın tacı!....“ Blabla gibi konulara hiç girmeyin, Zira mahsul apaçık ortadadır.
Eğittikleri çocuklarıda görüyoruz; kendilerinden halliceler.
Biri de çıkıp demiyor ki "ulan bu düşündüğün saçmalığı yazabilme yetisini de sana bir öğretmen kazandırdı."

Keşke senin öğretmenin de yatsaydı...
Aileleri 2 çocukla uğraşamamakla eğitim verememekle suçlayıp kendileri 150-200 tanesiyle uğraşıyormuş sanki yemeklerini yedirip gazlarını çıkartıyorlar amk. Görüyoruz verdiğiniz eğitimi ben anlatır geçerim maaşımı alırım kafasıyla anca bu kadar. Hem öğretmenler kadar beynim yorulmuyor çünkü slayt okumuyorum tüm gün malesef. Senelerdir bitmedi geçinemiyoruz açız öldük bittik ama okulumuzun otoparkı galeri gibi maşallah.

Entryler ilk başta çocukla başlayıp veletler piçlere evriliyor ne oluyorsa artık.
madem bu kadar kıskanıyorsunuz siz de öğretmen olun siz de yatarak para kazanın ya.
öğretmenler aldıkları her kör kuruşu hak ediyorlar. sıkan varsa bir günlüğüne sınıf öğretmeni olup boyunun ölçüsünü alsın.
meraklısına: öğretmen değilim.