bugün

götünden haberi olmayan bakan söylemidir. böyle giderse de çalışmasınlar anasını satayım. çalışmıyoz hadi bakalım ne yapacaksınız.
öğretmenlerin birçoğu mesleklerinin kutsallığının farkında bile değil.
ben lisede okurken bir grup genç vardı 'ben eğitim fakültesi yazıcam' dediğimde ıyy öğretmen olup ne yapacaksın çoq sıkıcı azcık maaş... derlerdi. siz ne yazacaksınız değiğimde cevapları ya uluslararası ilişkiler, ya işletme - iktisat ya mühendislik olurdu.

bugün ben öğretmen oldum onlar diplomat, koç holdingde üst düzey yönetici, kaymakam, aselsan da mühendis, maaşa maaş, tatile tatil demiyorlar ayda 15 bin net maaş, yılda 2 ay tatil tabi yerseniz...

dün yanlış kariyer tercihi yapan bu arkadaşlar bugün kalkmışlar şeflerinden yedikleri fırçaların, 1 hafta bile tatil yapamamalarının ayda 1000 tl maaşla çalışmanın acısını üniversitede okurken dalga geçtikleri öğretmenlik mesleğinden çıkarıyorlar.

kusura bakmayın arkadaşlar öğretmenlik mesleğini evrak memurluğuyla kıyaslayamazsınız, biz kağıtlarla dosyalarla değil insanlarla beyinlerle uğraşıyoruz, hisse senetlerine değil insanlara yön veriyoruz.

öğretmen öğrenci varsa işini yapar öğrenci yoksa oturur bu kadar basit.
Öğretmen az çalışmıyor, Sen fazla çalışıyorsun halbuki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar