bugün

rezil bi durumdur, bide öğretmen sexiydi ve aramızda sanki aşk vardı...
geçen arkadaşlarla sınıfa doğru gidiyoduk, sınıfa girdik ve o an öğretmenimiz sınıfdann çıktı ve çocuklar çok kötü kokuyor sınıf girmeyin dedi, tamam dedik ve öğretmen giderken tabi ben hemen kalçasına baktım böyle yavaşca bacaklara doğru, aman tanrım, birde n göreyim? paçasından oluk oluk b*klar fışkırıyor, midem alt üst oldu, öğretmene bakış açım değişti, sınıfa girdik, bildiğin öğretmenler masasına sıçmış ve bide resim çizer gibi şekil vermiş, yada yedimi naptı mk ne bileyim, arkadaşlara durumu anlattım, onlar gülmekten ağladı, ben ise hiç gülmüyodum, öğretmene bakış açım öyle bi değişmişti ki, daha sonra arkadaşlar gülerken ben orada kafayı yiyecek gibiydim, sonra bi ayak sesi geldi koridordan, bi baktım öğretmenim elinde selpakla it gibi koşuyo, beni görünce hemen yavaşladı, telaşlandı, paçasına baktım hiçbişey yok,silmiş, ne oldu hocam dedim, hiiç dedi, sınıfa girmişsiniz ya dedi, evet dedim, masaya baktı, böyle kendince şaşırdı, hocam bişey yoktu zaten sınıfda koku gitti dedim, hoca aptalca gülümsedi, allahın boklusu, sonra hoca şaşkın bi şekilde giderken bende sınıfa girdim, bi baktım 2 arkadaşım, kemal ve ömer boku yiyor, gözlerime inanamadım, aman tanrım bune dedim, lan napıyonuz lan piç kitapsız diye bağırdım, lan ne war lan dedi, ne bağırıyon olum dedi, lan o ne lan yiyonuz dedim öyle, kek dedi, bi gittim yanına meğersem kekmiş, kalp krizi geçiriyodum az daha, boka ne oldu dedim, kağıt parçasıyla pencereden attık dedi, bi baktım aşağıya, okul bahçesine arpa yemeye gelen at sı*mış gibi bi hal vardı, yüksekten düşmenin kuvvetiyle sanki bir osmanlı gibi yayılmış ve iğrençti, şaka olsunn diyodum bu an, uludağ sözlükte anlattığım bi şaka olsun allahım diyodum, o an müdür çıktı bahçeye anında kafasını kaldırdı, beni görmesin mi, gellan buraya mk boklusu dedi, ben dedim hayır ben yapmadım, ama inanmadı, sınıfa geldi, kimin lan o dedi, arkadaşlarım ney dedi, müdür gel bak dedi, arkadaşlar gelince aşağı baktılar ve bişey göremediler, müdür tekrar baktı, alla alla, burdaydı ya dedi, şaşırdı ve aşağıya gitti, ben derin bi nefes aldım ama nereye gitmişti bu iğrenç b*k ? hemen aşağı indim, bayan öğretmen wc sine uzaktan baktım, ee kimse yok derken bi anda oraya doğru koşan hocamı gördüm, artık olayı anlamalıyım dedim ve oraya gittim, wc ye girsemmi girmesemmi, yoksa burdan gitsemmi gitmesemmi yoksa hocam görcek dedim, kararsızdım beynim durmuştu, üşümüştüm o sıcak havada, ensemi saran soğuk beni titretmişti, o an "çocuğum" lafıyla irkildim, öğretmenimdi, çocuğum sen napıyosun burda? öğretmenlerinimi izliyosun yoksa dedi, öyle deyince içerde koloni kurmuşlar ve bok yiyolar sandım, bu saçma ve düşünceyi attım hemen, yyy-oo-kkk öğretmenim ya sadece geçiyodum dedim, hee tamam dedi, benim gözlerim öğretmenimin paçasındaydı, paçası tertemizdi, ama ondan iğreniyodum, sonra sınıfa gittimm koşarak, tabi o gün okulda kimse yoktu, bi sınav vardı o sınava az kişi gircekti diye, herneyse ben sınıfa girdiğimde karşımda birde ne göreyim? müdür... arkadaşlarıma kızıyor, o boku bulcaksınız diye, öğretmen masasına döndü baktı, kim sıçtı lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn buraya diye bağırdı, sesi komik çıkmıştı, kemal şaşkındı ama ömer ise gülüyodu it gibi, ben ise donukdum, müdür geveze gibi söyleniyodu hala, arkadan öğretmenim geldi ve "durun" dedi, herkes merak etti durumu, ne oluyor diye, en çokta ben merak ettim, öğretmenime döndüm, oda kafasını yere eğdi, bi an acılı şarkı çalıcak bi yerden sandım, öğretmenim konuşmaya başladı...
madde madde konusuyodu

+wc leri, öğretmen wc si öğrenci wc si diye ayırmadan kırıyor musunuz?
-biz sessiz kaldık,
+wc lerde muslukların anasını ağlatıyor musunuz?
+aynaları kırıyor musunuz?
+evet hepsini yapıyosunuz, bütün okul...
- hocam dedim sakince,sessizce, herkes duygulanmıştı, ben çaktırmadan paçasına baktım pantolonun, tertermizdi orsbu cocugu, sanki o reklamlarda kiri anında çıkardığı öne sürülen temizleyiciyi yanında gezdiriyodu, evet dinliyorum dedi o an öğretmenim, sakince sordum,
-sizmi sıçtınız? öğretmenim müdüre bakıyodu, müdür ise yere,
* müdür;bakın, insanlık hali olabilir yani... dedi,
ben müdürün bu değikenliğini çözemedim,öğretmenim dayanamadı, bana sarılarak ağladı, bu iğrenç durum ne ya diye, müdüre sinirle şekilde döndüm, müdür ise sabah akşam dövdüğü azarladığı çaycısının yıllar sonra ilk kez sinirli anını görmüşcesine marurlaştı, burda durun dedim,
öğretmenimi aldım yanıma, gittim yan sınıfa, öğretmenim nedir bu ya dedim, anlayamıyorum şakamı bu nasıl bi olay, çözemiyorum ya dedim, öğretmenim dolu gözlerle kafasını kaldırdı,

+bak, olayın çoğunu anladın, ama , ama sı*ann ben değilim,
ben öğretmenimden bu sı*mak kelimesini duyunca 2.kez hayata küstüm, az önce bana sarıldığı için havalanmam kısa sürmüştü...
-hocam peki siz yani, o paçanız, aniden sınıftan çıkmanız, paçanız felan yan... üf yani işte
+anlatıcam dur, beni bilirsin, bütün hocalarla aram iyi, e 3 yıldır bu okuldayım, artık müdürlük seçimleri yaklaşmıştı, aday olmaya karar verdim, bu kararı duyan müdür tuzak kurmuş
- way oro*pu çocuğu
+şşşş, doğru konuş ama lütfen, öğretmenin var karşında,
derken ağlamaklı gözleri hiç gitmiyor aklımdan...
-özür dilerim
+neyse, bu lanet müdür gelip odama sı*mış, ve beni bekliyo resmen, sınıfa girince bi baktım bana aşkı memnudaki bihterin kocasının capslere düşen gülüşüyle bakıyodu, içimden gülme geldi, ama olduğu yerden çıkınca bi baktım bok var, şaştım kaldım, müdür bana hemen laflamaya başladı, bunu sen yaptım tamammı sen, anlamadım ya ne oluyo dedim burnumu kapatarak, müdür ise "seni bu okuldan attırıcam, aday olursun ha dedi" ben korktum, zor atanmıştım, inanılmaz korktum, tamam ben yaptım da ne olcak amacınız ne şakamı dedim, müdür b*ka ronaldinho gibi uzandı, hafif aşırtma abi atışla b*ku paçama sapladı, "bu *k ve masanıza sı*mam sadece ciddiyetimin bi göstergesiydi" dedi, resmen b*kla misilleme yapmıştı, bunu ne ak parti he chp yapmıştı tarih boyunca, bu ne iğrençlik
-hocam müdürün sağlıyı yerindemi ya
+cin gibi o.çocuğu
-şşş hocam ama
+pardon ya, sinirim bozuldu, işte bunu yapabildiğine göre herşeyi yapar dedim, koşarak wc ye gidecekken koridorda sizle karşılaştım,
- ama biz sınıfa girince müdür yoktu
+saklanmış işte,
-demek o yüzden dışardaki b*ku sanki bilmiyomuşcasına davranıyodu, bize kızmıştı hocam bide, yukarı gelip tehdit etmişti
+yuh ya, delimidir nedir. bende gidip paçamı sildim işte, iğrencim yaa
-hayır benim için her zaman bi prensessiniz (iğrenerek, allahım neden? neden? öğretmene aşık olan birinin öğretmenden karşılık bulma ihtimali yüzde 1 den azken ben birazcık karşılık bulmuşken neden, neden dedim)
+sağol canım
sonra ben öğretmenimi aldım yine yanıma, hemde elini tutarak, sınıfa hiç uğramadan direktmen onu evine götürcekdim, ama o arabam var deyice 2.kez utandım, ben sürerim siz iyi değilsiniz dedim, tamam dedi, direksiyon koltuğuna geçtim ve birden hocam "aaa dur dur, sen kullanmayı biliyomusun dedi" evet dedim "nasıl biliyosun ya sen daha 18 bile değilsin" ya hocam, eviniz yakın zaten ya yapmayın dedim, "iyi dikkatli ol dedi" yola çıktık, öğretmenim birden bişeyler konuşmaya başladı
+sende bu şaka gibi kabustan iyi yararlandın,
-ney, nnnnasıl hocam yani nasıl ya
+elimi tutmalar, prenses demeler filan
-heeeee, yani hocam desteğe ihtiyacınız vardı o an, bu aşikar
+bak sen bi çocuksun, ben annen yaşındayım bunu biliyosun dimi
ben, morali bozukken samimi olmadığı komşunun selamına gülümseyen komşu gibi güldüm, öğretmenimin bu lafı beni dehşete düşürmüştü, üzüntüden geberiyodum, üzüntüm o kadar çoğaldı ki galiba öğretmenim anladı
+ama bak biliyosun herşey yaşla değil,
-ben, masum duran misafir çocuğuna gel pc oyna dendiğinde birden yüzünün güller açmış edasıyla evet dedim
+sonuçta lise 4 ler senden büyük,onlardan biri gerçekten sana aşık olur, yakışıklı olduğunu biliyosundur zaten,
-bu sefer tekrar üzülmüştüm, öğretmenime cevap verdim yaklaşık 5 dakika süren sessizliğimin ardından.
-hocam, böyle açıklama yapmanız gereksizdi ya, açık konuşmak gerekirse size aşık olacağımı sanıdınız? yani siz 32 yaşındasınız ya, bu olabilir mi dedim?
aslında bu lafım bi deneydi, eğer morali bozulursa ona aşık olmam hoşuna gitmiş olcaktı, morali bozulmazsa benim moralim bozulcaktı, bu nasıl bi paradokstu.
+hıh, yani doğru, tabii yani, sınıfında o kadar barbi gibi kızlar varken, hepside güzel, ben yani, öyle söyleyim yinede dedim.
-sonra öğretmenime döndüm, evet dedim, sınıfımda o dediğiniz kızdan bir tane var,
öğretmenimdi o kişi, arabayı durdurdum, öğretmenim sessizdi, arabayı neden durdurdun dememesi beni iyice isteklendirmişti, onu aniden öptüm, daha önce öpüşmediğim için fazla bilmiyodum, öğretmenim karşılık vermemişti öpücük konusunda, ama bişeyde dememişti, bişey dememesi bu işin tepkisizlik kısmı değildi, çünkü normal olan bu değildi, kızması gerekirdi ama kızmadı, o yüzden karşılık vermemesi dahi hoşuma gitmişti, öğretmenim konuştu
+bana aşık olduğuna emin misin? belki yaşından dolayı sekse ilgin vardır, beni beğenmişsindir ve bunu aşık olmak sanıyosundur
-size aşık olmasaydım müdüre o ayarı verirmiydim?
+ hahaha, ayar vermek mi? oda ne
-uludağ sözlükten öğrendim öğretmenim,
+googlede her aramaya çıkan site, hmm
-öğretmenimin elini tuttum, göğsüne yaslamıştım kafamı, kalbini dinliyodum,o an aniden arkadan biri arabaya vurdu, müdürdü bu, tam o andan sonra ben f..............................

neyse...
gelmiş geçmiş tüm türk dizilerinden daha iyi senaryoya sahip hikaye.
(bkz: orayı yıkarlar)
(bkz: Ne içtin arkadaş sen) dediğim bir hikayecik.
Ergenus türünü merak edenler için ideal bir yazı, boka çişe gülerler. Öğretmene aşık olup, öğretmeni ile seviştiğini öpüştüğünü düşlerler, olay lisede geçer, çok komik ya hahah.
bunu okuyacağıma entry' lerde özet aramaya teşvik eden senaryodur.
özet geçilmesi gereken hikayedir.

görsel
bir pisuvara sıçan öğrenci değildir.....
özetini beklemeyeceğim hikayedir. direk eksi.
Her öğretmenin öğrenciler gelmeden sabahları yaptığıdır. inkar etmeyin lütfen.
okumadan eksi basılası başlık ve entry.
teneffüste sıçmak kadar riskli olmasa da, yine de risk barındıran eylemdir.
sıralara çıkıp yapılıyorsa hem de mükemmel aktivitedir.
Özet: Seksi öğretmen sıçar, onu sikmek isteyen öğrenci olayı görür, suç müdüre atılır, birlikte arabayla okul terkedilir ve arabada olaylar gelişir.

Şukuları aliyim.
okunmalı.
bence komik . yazarı benim hikayenin..
ilginç karşılaştırmalardan yararlanılmış güzel bi anı devamı olmalı bence * .
Az önce eski entrylerime göz atarken dikkatimi çeken başlıktır tekrar girdim ve yazının çok uzun olduğunu fark ettim can sıkıntısından salakça duygu bozukluklarından sonra bir karar verdim (yaklaşık 15 s). Okumalıydım.
Okudum.
ve okuduktan sonra ilk girdiğim entrye bakarak tekrar dedim hakkını yemişim *.
Sonuç güldürmüştür.
dünyanın en komik anısı.
Olum bu ne lan ?
(bkz: Ölmeden önce yapılacaklar listesi)