etik davranışlar göstermeten öğretmendir. ne olursa olsun saygı ve seviye elden bırakılmamalı.
Küfrettikten sonra sınıftaki öğrencilere "aramızda kalsın" diyerek uyutmaya çalışan öğretmendir. içinden gelmiştir, olabilirdir.
Öğrenci haksızlık yapmayan öğretmeni sever.
Öğretmen adil olmalı.
onun be ta anasını ... 2 kez yaşadım ikisinde de cevabını verdim ögretmenlerin. Birisinde kitabı fırlattım kafasına , diğerine de sandalyeyi kafasına vurdum.
öğretmeni bi dinlemek lazım .ne desem bilemedim
Küfür eden öğretmen mi?
Yaşanmamış ve rast gelinen bir durum değil.

Hoş, en fazla tecavüz ediyorlar (bakınız, karaman da olan) ama küfür edeni duymadım görmedim desem yalan olmaz.

En fazla eşek kafalı (inanın hakaret amaçlı değil, ya dersi anlamaz, ya da dersi kaynatmaya çalıştığınızda) derler, ya da "oğlum sen hayvan mısın?" Derler (top oynarken bir birimizi sakatlamak şöyle dursun öldürmeye çalıştığımızda, ya da sınıf da bahçede kavga ederken boğuşurken yakalanınca) bunun vb dışında kötü söz duymadık.
öğretme nin sabrını çok zorlayan öğrenci sonun da amacına ulaşmış ve hocasına küfür ettirmiştir.
Öğretmen ya da öğrenci küfürün affedilebilir bir tarafı yok.Hele ki bu bir eğitimciyse asla olmamalı.Çünkü örnek olman gereken meslekte bunu yapıyorsan o zaman söylediklerinin hiçbir anlamı olmaz.Bizzat öğrencinin ana avrat öğretmene küfrettiğini duydum bir keresinde.Çok şükür başıma gelmedi.Ama eğitim sisteminde disiplin yönetmeliği değişmeli.Özellikle ortaokul öğrencileri bu boşluktan yararlanıyorlar.Sınıfta kalma olmalı.Çünkü rahat bir toplumuz.Öğrenci akranıyla okusun diye 11 zayıflı öğrenci geçirilmemeli,bu çocuğun geleceğine zarar verir.Ayrıca çırak okulları olmalı ki akademik başarısı olmayan çocuklar bu alanda küçük yaşlarda yetişmeli.Geleceğimiz için çok önemli.Aynısı eğitim fakülteleri için geçerli.