bugün

tv ' deki versiyonundan daha kısıtlı ama daha eğlenceli olacağını düşündüğüm program .

tv ' de yanlış bilmiyorsam 400 ytl kadar bi bütçe veriliyor tv tarafından . öğrenci versiyonunda bu bütçenin verilip verilmeyeceği programın gidişatını önemli şekilde etkileyebilir .

a : ne yapcaz hafız . 400 ytl verdiler . ne alcaz a.q .
b : olum . ben derim ki nası olsa bi zkim yapamıcaz . sende bende b*k kimin yemek yapıok . bence bu parayla epey bi yicek stoklayalım . makarna , hazır çorba falan .
a : ucuz yollu bi playstation 2 alsak .
b : kanal izin verir mi hacı ?
a : yemekten sonra pes 9 turnuvası düzenlicez deriz .
b : iyi fikir ha .

bu 400 ytl ' lik bütçenin sağlanmaması da ilginç sonuçlar doğurabilir .

a : olum beş kuruş para yok . nası doyurcaz 5 kişiyi .
b : bakkala yazdırıp bişiler alsak .
a : zksen vermez . 2 ay oldu kuruş vermioz . gördüğü yerde zikertir bizi .
b : napcaz o zaman .
a : benim aklıma bişi gelio ama ...
b : saçma sapan bişidir kesin .
a : yok lan . gayet de mantıklı aslında . süper karnımız doycak . süperim ben ya .
b : napcaz olum sölesene .
a : abilere götürcez onları hafız .
b : mantıklı .
a : maklube , yum-pat (yumurtalı patates) , hazır çorba , biz de biraz tulumba tatlısı aldık mı bitti .
b : sınırsız cola turka da var .
a : süper olcak abi ya .
"gerginsiniz heralde berk bey."
tabi gerginim amuna koyum, yarın senin de iki vizen olsa sen de gerilirsin.
ne yemeği lan, arar 4 tantuni söylerim, oh mis.
bim den de le cola alırım. sikerim yemekteyiziymiş.
evi de bok götürüyor zaten.
"berk bey naptınız."
zoruna mı gitti goduum.
(bkz: ekşi sözlük başlıkları)
yemeklerin hep aynı türden olması ile bıkkınlık verebilecek programdır. birinci hafta: tavuklu makarna, melemen, kola. ikinci hafta: salça soslu makarna, haşlanmış yumurta, çay. üçüncü hafta: peynirli makarna, sosisli yumurta, kola vs. her hafta bu tür yemeklerin yapılacak olmasından; izleyiciler sıkılabilir, yine mi aynı şeyler düşüncesine kapılabilir. ancak; bilmezler ki öğrenci milleti hep aynı şeyi bıkmadan usanmadan yer.

(bkz: öğrenciyim makarnam da var)
(bkz: bugün de doyduk aga)
yemek masası olmadığından, yerde gazete kadığı konseptinin hakim olacağı yarışma.

-arka sayfa güzelinin üzerine makarna tenceresi koymuş olmanız çok düşüncesizce bir davranış ali bey...
komik diyalogların olacağı programdır.
güncel Önemli Başlıklar