bugün

bir nevi durup dururken egonun tavan yapip "alem buysa kral benim" moduna girmek. aslinda olayin psikolojik bir boyutu var elbette ama ozellikle sosyal boyutu daha etkileyicidir ki psikolojik duruma kaynaklik eden de budur. bir yonuyle en kucuk bir gerilim, voltaj dalgalanmasinda sigortanin atmasidir bu ama tahlil yanlis yapilir ve iyi bir seymis gibi nazarlara verilebilir. netice de yasanan bir kisa devre anidir, akim degeri yukselir ama potansiyel olarak bir sey uretmediginden sadece isi kaybidir...
en iyi örneklerini dün geceden beri fenerbahcelilerin gösterdiği duygusal zımbırdama.
işyerinde terfi.

sevgili tarafından söylenen içten bir güzel söz.

ailenin senle gurur duyduğunu söylediği an.
alkolü fazla kacırmakla eş zamanlı gerceklesir.
Gazla çalışan insanlarda sıkça görülen bir durum ayrıca.. (bkz: alkol)
alkol alındığında yaşanan olaydır.ki şöyle bir anım olmuştur.
-normalde hiç bir düğünde filan çıkıp oynamayan ben geçen yaz düğünde alkole ilk kez abandığımdan olsa gerek çıkıp bir güzel döktürmüş hatta düğün bittikten sonra sokakda davul zurna yolu kapattırıp oynamışımdır.
-o günün sabahında düğün kasetini izlerken daha doğrusu parmaklarımın arasından bakarak izlerken o son şişeyi içmeyecektim abi demişimdir içimden.
-demekki neymiş böyle bir olay yaşadığınızda o günün sabahında düğün kasetini izlemeden önce 2 kadeh daha atmak gerekmiş.
Dark messiah of might and magic oyununda olduğu gibi adrenalin bölümünün tamamen dolması sonucunda ortaya çıkan; bir süre her şeyi yapabileceğinizi hissettiğiniz ekstrem bir durumdur.
arada olan patlamalar. devamı asla gelmez.
güncel Önemli Başlıklar