bugün

kocası kapatmıştır. minik zilli.
Küçücük kızın saçı görünse ne olur görünmese ne olur. Hoş gerçi herhangi bir kadının saçı görünse ne olur görünmese ne olur.

Dinde güncelleme şart aga. Hristiyanlar çaktı reformu mis gibi yaşıyorlar. Rte kırık yılın başı doğru bir şey söyledi. Ayrıca bu kızları bu hale getirenlerin ben dinini imanını sikeyim aynı dinin mensubu olamayız.
Henüz, nerdeyse halâ, " Anneeee bittiii" diyen yavrucağın, Özgür iradeden bahsetmesi gerçekten akla mantığa aykırıdır.
Dürüst olun, komik olmayın!
Ben istedim, kızımı kapattım deyin beee! Yok özgür irade, yok kendi seçimim filan yapmayın böyle antin kuntin zırvalar!
Evet özgür irade olduğuna inandık hadi kapı da sapı da orda.
Eğer özgür iraden ile kapansaydın böyle bir cümle kurana gerek kalmazdı, canım benim.
akıllı telefonum da özgür iradesiyle beni 7:30'da uyandırıyor.
tabii önceden kendisini ayarladığımı bilmese de olur.
...ancak özgür iradesiyle açılamaz!

Yani arap sarmalı geri dönüşümsüzdür.

Başını açmak isteyen bir büşranur, mümin babası ve hödük kardeşleri tarafından kafirlikle itham edilip öldürülür.

O halde türban ve dahi islam özgürlük değil, köleliktir.
(bkz: mahalle baskısı).
Sizin mantığınıza göre özgür iradem ile kemalist oldum da yalan. küçüklükten itibaren başlıyor okulda,evde her yerde Atatürk sevgisi empoze ediliyor. Bırakın bu küçüklükten itibaren ayaklarını yoksa değneğin diğer tarafını da tadarsınız.
size yemin ederim %90 ı yalan. en yakın arkadaşım da dahil çevremdeki tüm kapalılar aile yüzünden kapandığını itiraf ediyor. ailem istemeseydi bu yaşta kapanmazdım derler. hepsine çok üzülüyorum içlerinde kalmış çoğu şey.
Kadinlarin fitratinda kapanmak yok, kadinlar kapanmak istemiyorlar, hep aile zoru korkutma. Korkutmadan buyutun cocuklari, Ozgur birakin bakalim kac kisi bu dine inanacak ve kapanacak.
Tesettür düşmanları toplanmış yine. Zorla kapanan ve kendi isteğiyle kapanan kendini belli ediyor ki zaten?
kapanıp hala kendini teşhir edebiliyorsan bu ya aile zorudur yada cahilliktir.
şu sıralar dinin güncellenmesinin emir buyurulduğunun farkında olmayanların lafıdır.
Dincilerin çocuk merakı. Her bokta ön ayak ediyorlar.