bugün

evet efendim...

başkanlığını rs ne ayol ve persona n0n grata mahlaslı yazarların yaptığı rs ne ayol araştırma ve inceleme merkezinin ele aldığı yeni inceleme konusudur.

bu yazarlar sözlüğe bilgi dağarcığını geliştirip bilmeyenlere yeni bilgiler öğretmek için değil de sözlük bayanlarıyla aşna fişne yapıp gerçek hayatta yapamadıklarının boşluğunu doldurmak için gelirler. geneli normal giriden çok nikaltı girisi girerken girdiği normal giriler de pek elle tutulur şeyler değildir. geni bayan poposu yalayıcı giriler olmakla beraber biz erkeklerin midesini bulandırmakla kalmadığı gibi kahkaha atarken sandalyeden düşüp hafif yaralanmamıza vesile olur.
evet efendim...

az önce yazmayı unutmuşum; bu yazarlar özel mesajlarla sanal seks yaptıkları gibi bazıları ise bir sosyal paylaşım sitesi olan uludağ sözlük adlı platforma sadece sanal sözlük bayanları ile aşna fişne yapmaya gelirler, hatta içlerinde gayet saf duygular besleyenleri bile vardır. aşık falan olurlar falan. ahahaha
grup seks davetiyesi almak kadar heyecan verici yazar mesajıdır her halde.
Bize haber vermeyen yazarlardır. Ayıp lan insan bi tabak da olsa gönderir.
her an harun abilerle karşılaşma potansiyeline sahip yazarlardır.
sözlük bayanları tarafından kendilerine yollanan özel mesajlardaki fotoğrafları bahsi geçen sözlük bayanının sanarak bu bayanlara aşık olanları bile vardır.
sözlüğü açtığımda memelerini sıvazlıyordu. dayanamadım. özel mesajdan merhaba yazdım. yaramaz dedi, gelsene buraya. gidemedim. o muğla'daydı, bense kars'ta. sevişmeye başladık. o memelerini sıvazladı bense tek elimle yazıyordum. o anlatıyordu, ben dinliyordum. sevişiyorduk, mutluyduk.
özelden fuck buddy arayandır, ayıptır.