bugün

ben. benimdir.
Zavallı yazarıdır. Allah sabır versin.
Evet alabiliriz sıkıldık da.
ben değilimdir.

teşekkürler.
vakit öldürmek isteyen yazarlardır. gece gece muhabbeti sağlam kişi iyi gider.
benim. çok ezik,utangaç ve yalnızım. derdinizi de dinleyebilirim. yeter ki hor görmeyin beni. ha bir de derdinizi anlatırken özet geçin. çok okuyunca bunalıyorum da ben.
cani sikilan yazarlardir.
Istemiyorum.
olabilir.
özel mesaj almak isteyen yazarlar - özel mesaj gelir.
özelden mesajlaşırken facebooktan devam edelim. ( hem karşı tarafı görecek hemde daha rahat olacak )
facebook üzerinden mesajlaşırken ya burası sıkıntılı oluyor biraz whatsapptan mı devam etsek şeklinde devamı gelir. amaç karşı cinsi düşürmektir. özellikle erkekler kız düşürmek için yapar. işe yarar mı? genelde hayır.
Sıkıntıdan patlayan kişilerdir. (bkz: ben)
her gece olduğu gibi toplanmışlardır yine.

görsel
çok merak ediyorum bu fasiliteyi. gerçekten buraya yazılınca birileri mesaj atıyor mu? ne bileyim zall'ın böyle bir hizmeti falan mı var? bordo klavyeliler gibi bordo mesajcılar falan da mı var bu sözlükte yoksa?

ilginç bir şey yani. yeni yeni sakalı çıkan bebelerin attığı mesajı ben ne yapayım? türkiye'de yaşıyoruz, fazlası beklenemez.
istemiyorum diyen kişiler en çok isteyen kişilerdir.
bafilemek/bafilenmek isteyen yazarlardır.
+21 mesaj atarsa konusurum. Daha kucukler mesaj atmasin abilik yapacak durumda degilim konusamam.
şerefsizim benim aklima gelmişti.
canı sıkkın yazarların talebidir.

ama kesinlikle ben değilim.
48 sayfa dolusu entryi girildiğine göre, gerçekten yalnızız ha.
şuraya entry girecek kadar salak ve aciz olup bir de üzerine kriter belirtiyorsunuz ya;

böyle saçlarınızı kavrayıp yüzünüzü duvara yapıştırdıktan sonra sürttüre sürttüre depar atmak istiyorum.

böyle yola şerit çeken boya kamyonlarının yaptığı gibi arkamızda kırmızı, kandan bir şerit bırakarak.

mal değnekleri sizi.
(bkz: allah versin bacım)
Kesinlikle ben. Mümkünse bir hanımefendiden beklerim *
geceleri artan furya. her gece doluyor bu başlık altı amk, ne çok canı sıkılan var...
basligi okurken mesaj gelmesi de cok manidar oldu.
vermeyecek kızların hiç buraya adını falan yazmaması gereken konu. taşak ağrısıyla başbaşa komayın bizi.