bugün

http://haber.mynet.com/de...lup-iliskiye-girdi/521940

yok artık dediğim haber.

(bkz: başımıza taş yağacak)

edit: yoğun istek üzerine başlık düzeltildi.
oğlumla giriyorsa ve dişiyse müstakbel gelinimdir.
Gerçi üvey oğlum olsa da, onunla girse gene gelinimdir. Başımın tacıdır.
yoksa öz oğluyla ilişkiye giren insan mı denmek istenmiştir?
(bkz: öz oğluyla ilişkiye giren insan)
kendi oğluyla ilişkiye girmesi bir oha! iken, sen kaç yaşındasın ki oğlun kaç yaşında? diye sorulması gereken kadın. oğlunun maksimum 16 yaşında olduğunu düşünürsek ohaların ohası dedirtir. hem sübyancı hem ensest!
oğlumla ilişkiye giren bir adamsa ben de onun oğlunla ilişkiye girerim. eğer bir kadınsa oğluma aslanım benim der geçerim. babasının oğlu köftehor.
(bkz: hani marjinal bizdik)
insanda ki doyumsuzluk noktasının nasıl bir şey olduğunu az da olsa insanlara gösteren hadisedir. hayatını yaşamak adına, zevk ve eğlence adına tüketen insanlar için kalıpların, kuralların ya da doğruların bir önemi yoktur, onlar koşşullanmış bireylerdir ve tek amaçları vardır buna ulaşmak.
kadın 36 yaşında olmasına rağmen güzelmiş fakat karakterinde bozukluk olduğu için dış güzelliğini bastırmış.
(bkz: düzeltilen başlık kurbanı olmak)
''öz oğluyla ilişkiye giren insan'' diye düzeltilmesi gereken başlık.
garip olay ama kadın güzel. acaba ben senin oğlunum desem yer mi?
düzeltilmişi olan başlık.

(bkz: öz oğluyla ilişkiye giren insan)
buna bir örnekte öz kızıyla ilişkiye girmenin direğinden dönen çirkin kralımızı yılmaz güneyden gelsin.

çirkin kraldan baba filmi izle *
oedipus kompleksidir.
tersten tabi...
bu ilişkiden doğacak çocuğun annesi hem de kayınvalidesi olacak. bu çocuk annesiyle ilişkiye giren adama abi mi diyecek, baba mı?

olan çocuğa olacaktır yine...
Bana "Ne din kaldı ne ahlah ne tarz ne yaşam dedirttiren haber kaynağı".
(bkz: öz hakiki orospu çocuğu)
buna bir örnekte öz kızıyla ilişkiye girmenin direğinden dönen çirkin kralımızı yılmaz güneyden gelsin.

çirkin kraldan baba filmi izle *